Slovenija
103 ogledov

Za zdaj jih je 600

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Burek001 17:15 04.februar 2015.

    Frank je še kar stabilna valuta. Ni pa stabilna ta v kateri zaslužiš.... in še manj bo.. nevem koliko se boste bunili ko bo 2EUR=1CHF. In to bo lahko v naslednjih 5ih letih. Vi s krediti v CHF valuti ste ...prikaži več žal nesolventni odkar se je ECB odločila da bo natisnila gore novih evrov iz nič. Nikakor pa vam ne gre v račun, da vam je švica od leta 2011, ko so se pripopali na EUR subvencionirala kredit. No tege je sedaj konec.

  • dragec 12:24 04.februar 2015.

    imaš prav

  • Mik Bass 13:59 04.februar 2015.

    kapibara......slovencelj

  • Papaja Popi 16:28 04.februar 2015.

    Kekci se združujejo.Zakaj se niso združevali, ko so imeli dobičke.

  • Papaja Popi 16:31 04.februar 2015.

    Popolnoma prav ti je.Ko vzameš kredit moraš prej vse premisliti, kako in kdaj ter koliko ga boš vrnil.Ne samo šteti vdobiček na začetku, tako kot ostali.

  • Papaja Popi 16:32 04.februar 2015.

    Živeti moraš pač po svojih zmožnostih.

  • Burek001 17:10 04.februar 2015.

    Kaj pa biti najemnik? A to pa ne diši slovencelnu?

  • Tupamaros 07:23 05.februar 2015.

    Hazarderji, se združujejo. In občutili bodo, da pamet ni v nobenem primeru predraga.

  • groznic 13:42 04.februar 2015.

    To vaše pljuvanje je navadno izživljanje brez osnovne kulture. Samo spomnite se na to, ko bo vas kaj nepreijetnega doletelo ... Nihče, ki je reševal svoj stanovanjski problem, se ni hihital. Nikomur ni bilo fino, da bo za 20 ali ...prikaži več več let do grla zapufan, zato da si bo lahko ustvaril dom in družino, ker pač nima staršev, ki ti kupijo stanovanje, ali pa dedkov in babic po katerih podeduješ. Če se je kdo hihital, so bile to kvečjemu banke, ki so točno vedele, kaj ljudem vsiljujejo in še pomembneje - na kakšen način.

  • Dixon 14:14 04.februar 2015.

    Sedaj se združujete, jokate in kažete zobe, ne zavedate pa se, da so vam banke tole ponudile, ker ste to rabili. In banke nimajo sedaj bajnih profitov od tega, ker 1. so obresti skoraj nikakšne, in 2. ker so oni ...prikaži več v zaprti poziciji - ne profitirajo s spreminjanjem tečaja.Ampak, ko bo tečaj vam ugoden, a boste takrat tudi zaropotali in zahtevali ničnost pogodb? Verjetno ne. In če še niste ugotovili, ste odvisni od tečaja ne od naših bank, tako da pojdite raje lobirat švicarsko centralno banko, ne pa te, ki so vam ponudile, kar ste rabili.

  • Robert Jerala 13:33 04.februar 2015.

    Kapibara, tipicni slovenski privoscljivec, ki uziva da so drugi v tezavah. Sram me je, da taksni cloveski primerki obstajajo. Jaz kredita leta 2008 v € nisem uspel dobiti, oz. ga nisva, potrebovala sva 120.000€, za chf pa sva bila po ...prikaži več mnenju banke kreditno sposobna in kaj sva lahko naredila, vzela na priporocilo banke kredit v chf, ki je stabilna valuta. Toliko o tem, danes, pa sem se dolzan se 160.000€....

  • kapibara 10:30 05.februar 2015.

    Vsem ki me kritizirate: Kupil sem si stanovanje na kredit, katerega sem pošteno odplačal..!! Časi so bili drugi in tudi vzgojen sem bil po receptu: Stegni se toliko, kot je dolga deka.. !! Tega se tudi vi bi držali, pa ...prikaži veča sedaj nebi jokali..!! pa slovencelj gor ail pa dol..komu hočete "podturit" plačevanje vaših pogoltnih ide,j z najemanjem kredita v tuji valuti..???

  • kapibara 11:14 04.februar 2015.

    Ko ste pa kredite podpisoval, se pa niste združeva,l ampak hiiihiiital..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.