Šport /sport/nogomet
55 ogledov

Za zmago dodaj Mezgo: vijoličasti do preobrata

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 20:18 28.februar 2013.

    Dva uboga žogobrcaska kluba , eden bolj jaden od drugega, Ž- liga , proti ostalim Slovenskim ligam v drugih športih, je še tako nekritićna in samovšečna , da sami sebe imenujejo in se derejo ŠAMPIIONI ! Revčki na duši bolni , eni in drugi!

  • Žurnalček 20:20 28.februar 2013.

    Sem bil službeno od penala oddaljen 10m . Penal čist ko suza in tudi izključitev , saj je napadalca spotaknil še namerno z rokami ! Pa sem LJ , da nauš mislu da sem Štajerc.

  • crvit 19:00 27.februar 2013.

    za 10 € se raje grem lepo najest kot da podpiram te drekače ki nič ne delajo in to je sedaj neka novica da bodo igrali nogomet ma bejž

  • KOJAK 19:02 27.februar 2013.

    Full nas zanima tvoje zagrenjeno življenje!

  • KOJAK 19:46 27.februar 2013.

    Nisem rekel, da ne smeš napisat svojega mnenja, ki pa roko na srce ni mnenje ampak samo neka zmedena poved, ki precej pove o tvoji osebnosti.

  • vico 20:52 27.februar 2013.

    poglejte ko bo mel mb vsaj enega svojih igralcev stajrca pol se pa lah rece derbi...

  • vico 20:53 27.februar 2013.

    sicer pa ko vas j... u mamino m...pohorci blesavi

  • vico 13:27 28.februar 2013.

    raj met fuzine pa ribe pa kaj hoces so vsaj zabari kot pa vi od primorcev do dolencov do zabarjev in hrvatov...v ekipi

  • vico 13:23 28.februar 2013.

    sej brez skomine se lah stajrci sam pokakajo aja pa da nimajo u ekipi niti enega stajrca tutto je ljubljansko primorski derbi....ha ha

  • vico 13:25 28.februar 2013.

    ti bla bla si pa res blesavi bla bla sploh ne ves kaj govoris pomoje mas ig.tok kot moj otrok st. noge

  • mihatirs 18:24 27.februar 2013.

    Preprosto...neugoden termin, mrzlo vreme in predrage karte-> Ja tud 10eurou je predrago za tako tekmo v recesiji!

  • crvit 19:25 27.februar 2013.

    bejž bejž bejž lej kdo se oglaša najpametnejši komentator na žurnalovi strani vsak lahko napiše svoje mnenje če ti je prav al pa ne

  • axl 20:57 27.februar 2013.

    Skomina, koliko stane, da sodiš pošteno. Lopovi. GREMO OLIMPIJAAAAAAAA!!!!!

  • bla_blabla 21:31 27.februar 2013.

    ker mocvirniki pa mate 11 zabic not...aja pozabo sem na fuzine :D...pa res je....vsi so 100% mocvirniki.....njihovi praprapra....pradedeki so se v drevakih vozli po barju in ribe lovili :D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.