Svet
15510 ogledov

Začeli postopek za Trumpovo odstavitev

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 09:46 13.julij 2017.

    ......ni mi všeč vaša nova stran....

  • ficrazom 10:33 13.julij 2017.

    "......ni mi všeč vaša nova stran...." Se strinjam. Še več, prej je bila vaša stran ena najboljših novičarskih strani, dasiravno je bila vsebina med najbolj plehkimi. Zdaj ste zapravili še obliko.

  • Avatar olor
    olor 11:17 13.julij 2017.

    Glede na to da je že nekdo komentiral vašo novo podobo, pa če ravno ni tu ta tema, moram priznati, da mi je prejšnja oblika bila bolj všeč. Ali je pa to stvar navade. Vsega se navadimo, pa se bomo ...prikaži več še tega ali zapustili vašo stran

  • Ejsi_Disi 12:25 13.julij 2017.

    Kaj, zaboga, dela na 'slovenskem' portalu v članku beseda impičment???

  • Ejsi_Disi 12:26 13.julij 2017.

    Kaj, zaboga, dela na 'slovenskem' portalu v članku beseda impičment??? ...prikaži več

  • AnzeSmolej 08:40 13.julij 2017.

    komedije, teli DEMONkrati se bodo sami sebe uničili! Najbolj mi gre pa na K ko poročajo tole slovenski mediji (USA hlapci) kot neko VELIKO zgodbo! In kaj bosta 2 democuksa naredila? NIČ! Kot prvo NI NITI ENEGA DOKAZA ZA umešavanje ...prikaži več RUSIJE - izmišljotina CNN!!!!! Kot druga pa republikanci obvladujejo VSE! Ker jim je ljudstvo dalo GLAS! Ker so SITI nakladanja/kradenja/laži/ipd...liberalne levice!!!!

  • Zmago 18:18 13.julij 2017.

    To so pravi "demokrati". Ko je po njihovo potem je vse OK, če pa ni .... je pa ogrožena demokracija. ??? https://www.youtube.com/watch?v=03UF4vCU0sM

    • Zmago 18:33 13.julij 2017.

      No in kdo je Brad Sherman https://en.wikipedia.org/wiki/Brad_Sherman Za Al Greena pa sami pogooglajte, da je tudi iz vrst "izvoljenega ljudstva".

  • Tupamaros 09:25 13.julij 2017.

    Še vedno jih boli poraz na volitvah. Trump je moteč predsednik za demokrate ker ni finančno odvisen od lobijev. Rusi, če sploh so,za kar pa ni dokazov, podpirali kampanjo niso pa mogli vplivati na volitve.

  • kapibara 12:32 13.julij 2017.

    ... formalno On jih bo pa zjebal URADNO ..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.