Včeraj NIJZ, danes ARSO, kdo se bo javno prodal 'zdravim silam' jutri?
Men je ves koren v zemljo zabilo.zaradi toče pa bogi titi,ki od poljedelstva,sadjarstva živijo
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Včeraj NIJZ, danes ARSO, kdo se bo javno prodal 'zdravim silam' jutri?
Men je ves koren v zemljo zabilo.zaradi toče pa bogi titi,ki od poljedelstva,sadjarstva živijo