Slovenija
13760 ogledov

Začenja se: Pazite, da vas ne olupijo!

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 18:14 23.november 2022.

    Tudi na tem področju bi morale inšpekcije bistveno bolje delovati..Danes sem npr. po meilu dobil "črni petek že danes" ponudbo za artikel po 70% znižani ceni 23 evrićev....Ta artikel sem pred dobrim mesecem pri njih kupil za 17 evrov ob ...prikaži več 30%- nem znižanju...A se zdaj že vsi zajebavajo iz nas ?!..Od zdravstva, politikov, referendumov, razni Zelenski in Van den Lajala ter vsak, ki ima pet minut časa...Banda, jih bo treba nekaj po kandelabrih pobesit...

    • SlavkoKrizman 22:58 23.november 2022.

      ti popusti so čisti nateg v veliki večini primerov pri nas seveda....v ameriki je to malo drugače vseeno...kot vedno smo pobrali samo slabši del od njih

    • dusan72 03:19 24.november 2022.

      Se strinjam, da je to nateg in igrajo čisto psihološko igro, da ko vidiš napis "popust" si ga v glavi prevedeš kot "zastonj". Lani se mi zdi, sem pri "najboljšem sosedu" videl veliko akcijo neke poli pate paštete, Znižano iz ...prikaži več 1,7€ na 97 centov. Čez dva dni pa pri "francozu" na Rudniku slučajno vidim isto zadevo za 89 centov in to redna cena. Ampak dokler ni konkretnih kazni in inšpekcija praska jajca... se moramo zanašat na zdravo pamet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.