Svet
42418 ogledov

Zadel šestico na lotu, denarja mu ne dajo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • anton55 21:50 19.november 2019.

    Dal bi listek sorodniku da dvigne denar,butelj

    • asmas1965 21:56 19.november 2019.

      anton..prehitel si me po desni.Glede na to da je bil seznanjen s zakoni o igrah na srečo (verjetno obstaja pogodba ,ki prepoveduje prodajalcu udeležbo) bi lahko poiskal prijatelja in mu dal 10 procent.

    • kapibara 08:14 20.november 2019.

      Kot da otok nima ?? !!

    • Snežinko 14:02 20.november 2019.

      10 procentov? Koliko bi pa dobil brez tega "prijatelja"? NIČ. Torej bi mu pripadalo (vsaj) 50%. Glede "ni vedel" pa tole: če nečesa ne veš te to NE razreši odgovornosti. Vsak se je dolžan pozanimati o stanju, pravilih in zakonih. ...prikaži več Če te v tujini dobijo na radar in rečeš "da pač nisi vedel, da je v tisti državi omejitev toliko" ti to prav nič ne pomaga. Si se dolžan pozanimati in pika.

    • asmas1965 20:24 20.november 2019.

      snežinko.Se strinjam.Kot prodajalec iger na srečo ima v pogodbi napisano,da se ne sme udeleževati iger na srečo katere prodaja...Zakaj pa je potem vseeno sodeloval v igri v SVOJI prodajalni.Jaz imam dovolj prijateljev,ki bi mi denar dvignili .vsekakor bi taki osebi ...prikaži več častil počitnice .Je pa res da nismo vsi taki

  • sebastijan39 09:07 20.november 2019.

    Butelj jaa😅😅😅..listek bi dal drugemu ali bi rekel, da ga ni on vplačal, pa naj loterija dokaže, da ga je res on vplačal..verjetno bo zadeva šla na sodišče..pa dobrega odvetnika

  • Naklonsky 09:16 20.november 2019.

    Večina ljudi, ki igra loto, po žrebanju obišče prodajalca ki mu je listek prodal in vpraša: "Je kaj?" Odgovor: "Nič ni." In vrže listek pred očmi igralca v koš... In konec dneva, veselo vzame listek iz koša in na loterijo... ...prikaži več. Seveda so tudi pošteni prodajalci, pa vendar se lahko najde kakšen pohlepnež da pretenta naivneža. Torej je vsaj minimalna varovalka, da loto prodajalec ne sme igrati preko svoje trafike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.