Slovenija /slovenija/crna-kronika
29 ogledov

Zadetega Nizozemca iskali s helikopterjem

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • frogstomp 12:07 14.avgust 2015.

    ne reče se zadet ampak optimiziran!

  • patriarh 13:22 14.avgust 2015.

    Sej, h3o, tut gayi ne pridejo preveč dobr skoz v Siriji al pa Iraku, tko da si lahko vesel, da si v Sloveniji...

  • punca05 13:25 14.avgust 2015.

    bomo džamijo naredili, pol bo pa hitro red

  • Žvižgač 16:12 14.avgust 2015.

    They feel Slovenia, to je produkt turističnega marketinga Zlovenije. Razliko si pridite ogledati v Mortorož, kjer zadeti celinci pijejo, se zadevajo in bruhajo povsod, kjer jim pride. Turizem smo ljudje in mi take vabimo.Če niso taki turisti pa poiščemo ...prikaži več senilne Nemce nad 85 let, da jih pripeljejo v hotelske gete z avtobusi, da se mal poskušajo spominjati leta od 1941 do 1945, ko so tukaj že bili.Vsi lahko zvečer sanjamo o živi muziki na hotelskih terasah, ki so naredile kakšnega deutche gasterbajterja, ki se je v preteklosti po zabavi izkazal. Sedaj to delo opravijo Desanke.

  • KLOBO 16:54 14.avgust 2015.

    A ti grinta šmrkava pa ne znaš drugega kot žalit ljudi !! Kolikokrat si že ti obljubil, da boš šel psihiatru pa nič od tega, še vedno šizofreniš in blodiš po tem portalu !!

  • KLOBO 16:54 14.avgust 2015.

    A ti grinta šmrkava pa ne znaš drugega kot žalit ljudi !! Kolikokrat si že ti obljubil, da boš šel psihiatru pa nič od tega, še vedno šizofreniš in blodiš po tem portalu !!

  • h3o 19:26 14.avgust 2015.

    patrijarh, tvojo ženo sem uvrstil na dnevni red. Tako da, če jo boš klical in ti reče da nima časa, pomeni, da je nataknjena na mojega vsemogočnega. Tvojo hčerko sem pa tudi že...

  • h3o 11:09 14.avgust 2015.

    v bistvu skrbimo za te zadrogirančke, revčke. V iranu ali siriji bi bila že obglavljena

  • patriarh 15:14 14.avgust 2015.

    A nisi ti enkrat, kot goreča domobranka in SDSovka, izjavila, da te na tem portalu ne vidijo več? lažeš tako, kot te je naučil tvoj veliki vodja JJ. Kokoš..

  • badumtss 11:33 14.avgust 2015.

    V bistvu skrbijo za državo, ker gre veliko denarja od kazni(predvsem od tistih z parimi grami trave) v državni proračun, ki bi sicer lahko bil precej večji, če bi se vse to legaliziralo in normaliziralo, ne pa tako kot je ...prikaži več sedaj. Drugače pa se lahko vsak posameznik odloči, kaj bo delal v življenju, dokler nebo ogrožal in škodil drugim, in alkoholiki na cesti to ravno ne počno najbolje. Kar se tiče pa teh Nizozemcev, pa so zgleda morali biti še na čem drugem, ker je vsak, ki je zadet s to smrtonosno nevarno strupeno rastlini ganđo(ki jo pogosto mediji in politki mečejo v slabo luč) prelen, da bi počel takšne bedarije, razen če mu že od prej nekaj ne štima v glavi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.