Zdravje
13833 ogledov

Epidemija na obratih, kot jih še nismo videli

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 10:49 10.januar 2022.

    Epidemija sploh ni razglašena, zato ne vem o čemu sanjate...

    • blayo 11:41 10.januar 2022.

      Ti bi torej rad, da se razgladi, ker drugače ti nisi obveščen?

    • Ender3 13:16 10.januar 2022.

      blayo, to tvoje blajanje je, slaboumno. 😎

  • Avatar lopov
    lopov 10:52 10.januar 2022.

    jaz nisem dobil covida v teh dveh letih niti enkrat ... eni 3x cepljeni pa 3 x že ... nekaj tu hudo narobe ... očitno bodo morali tisti ki niso zboleli prisilno okužit z cepivom ...

    • Janez11 11:21 10.januar 2022.

      Upam , da fašeš intezivo, da boš lahko v miru razmišljal zakaj je prej nisi dobil

    • blayo 11:35 10.januar 2022.

      lopov, jaz sem 3x cepljen in nisem dobil kovida v teh dveh letih niti enkrat. Nekateri necepljeni pa so ga dobili samo enkrat in jih ni več med nami. Tu nekaj smrdi! Po moje so jih vesoljci ugrabili, ker se ...prikaži več niso hoteli podrediti sistemu 😂😂😂

    • becar 12:12 10.januar 2022.

      Debilček Janez

    • Ender3 13:14 10.januar 2022.

      Aktivist-i so bolj nadležni, kot virus, ni pa nobene koristi od njih so zgolj, gojeni in prikletni provokatorji.

    • kapibara1 15:53 10.januar 2022.

      Blayo- bleješ- pa ti ne bom na dolgo razalagal.: 2 x ne cepljen, pozitiven, pije pivo z menoj v parku, kadi, štiha vrt za zimo, nikome ništa - sredi novembra

  • rd2dmk2 10:09 10.januar 2022.

    omikron je mačji kašelj in ljudje se bodo cepili po naravni poti, brez nevarnosti za svoje zdravje, Torej, vsi na kolo za zdravo telo je nekoč bilo geslo, zdej pa malo popravimo vsi na omikron za zdravo telo in ne ...prikaži veče mi pravit kako je cepivo varno. Če EU ni sposobna nas državljane varovat pred goljufi s hrano, ki služijo drobiž, kako nas bo pred vsemogočnimi farmacevti. Podjetjem s hrano ni treba nikomur sporočat goljufij , ki jih zaznajo, Če mislite da je drugod drugače ste naivni do amena.

    • Janez11 11:22 10.januar 2022.

      Omikron ni bil mačji kašelj danes 7 oseb (7 mrtvih) . Pa da vidimo kako zdravo telo je tvoje

    • blayo 11:50 10.januar 2022.

      rd2, omikron je 3x bolj kužen od delte, se pravi 15x bolj od navadne gripe oziroma prehlada. To pomeni 10x večji izostanek ljudi od dela (predpostavljam, da nekateri hodijo na delo kljub temu da so bolni). Sester v zdravstvu recimo ...prikaži več že tako ali tako primanjkuje oziroma so preobremenjene. Recimo da jih v teh razmerah izostane od dela samo 5x več kot sicer, kakšne so tvoje predikcije?

    • blayo 11:50 10.januar 2022.

      Janez, trenutne smrti so še vedno na račun delte.

    • becar 12:14 10.januar 2022.

      Janezek še vedno ne zastopi, da je vsak umrli, ki je bil pozitiven zabeležen pod covid. Tudi če mu je nogo odtrgalo, ali če je bil star 100 let.

    • blayo 12:33 10.januar 2022.

      becar, od kod pobiraš te laži. Nihče, ki je umrl zaradi izkrvavitve, ker mu je odtrgalo nogo, ni bil zabeležen kot umrl zaradi kovida. To si se malo zlagal. A te ni mama učila da lagati ni lepo?

    • rd2dmk2 12:41 10.januar 2022.

      blayo polovica ljudi je okuženih s ... s čim no.... s herpesom !!! Pa smo umrli ??? ne jest še nisem. Večina dobi prav lep pozdrav, ko zanemari svoje telo in imunski sistem s ocvirkom na ustnicah. In še tole ...prikaži večle Blayo, pred covidom so ljudje morali ( bom še enkrat napisal MORALI ) hodit na šiht ko so imeli gripo, prehlad ali angino.. Pa se zraven filat z raznimi lekadoli in podobno šaro. Je kdo takrat vpil da se to ne sme, da se ljudje okužujejo in da ni zdravo prebolet gripo v stoje. Nobeden.

    • rd2dmk2 12:44 10.januar 2022.

      in Blayo sem pozabil prejle omenit.. ja nisi preveč na tekočem... Je treba že hodit na šiht tudi če si bil v rizičnem stiku z okuženim. torej naš sistem skrbi da se narod okužuje in da zboleva.. ko si pozitiven ...prikaži več si za moje pojme bolan, kaj pa ti meniš, si takrat ko si pozitiven , bolan ali ne ?

    • blayo 13:00 10.januar 2022.

      Mora se samo umret. Ne vem kako folk dejansko ne pozna svojih pravic, in tudi ti jih očitno ne. Nikomur z gripo niti s prehladom ni treba hoditi na šiht. Ne vem kje si to pobralm.

    • rd2dmk2 22:08 10.januar 2022.

      Blayo jest vem za svoje pravice in kaj mi to pomaga z delavsko v žepu pa pajčevino v trebuhu. Vem pa za primere, ko je šef klical delavca, ki je imel potrjeno bolniško da ga rabi in naj pride al ...prikaži večl pa mu ni več treba prist na šiht. in a ne vidiš vsak dan reklame za lekadol. vzemite lekadol ki lajša (ne zdravi) simptome gripe in prehlada, pa eno žensko v eni pisarni.. lajša simptome je geslo reklame. In še enkrat, dons, če si v rizičnem stiku z okuženim, karantena ni obvezna, boš šel kar na šiht.

    • blayo 20:33 11.januar 2022.

      Če nimaš simptomov boš šel in se obnašal do drugih zaščitno, ter se po možnosti samotestiral. Če jih imaš boš poklical dohtarja da ti napiše bolniško in je zadeva rešena. Lahko se greš tudi testirat, da boš ziher kako se ...prikaži več lahko do drugih obnašaš.

  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 11:32 10.januar 2022.

    A je turbo dizel 1.9? Na koliko obratih je?

  • popokatopetl 10:36 10.januar 2022.

    Uau! Rekordno štavilo PCR testov v nedeljo! Vlada je okrepila dežurne službe...

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:53 10.januar 2022.

      Bolan posel se nadaljuje. Covid dobičkarji si manejo roke.

    • blayo 11:40 10.januar 2022.

      Ja, škoda ker žale niso delniška družba. Bi ti takoj kupil delnice 😂😂😂

    • Avatar pantani
      pantani 11:42 10.januar 2022.

      Evo ga,spet se je najbolj pametni na svetu oglasil (blayo).

    • blayo 11:54 10.januar 2022.

      Najbolj neumni pantani je pa tako ali tako tu že inventar.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:53 10.januar 2022.

    Zakaj vlada ne dela od doma. Naj uporabijo zoom kot so ga morali šolarji lansko leto .

    • blayo 11:42 10.januar 2022.

      Saj ga. Če še ne veš. Verjetno te o tem niso obvestili.

  • izy 13:45 10.januar 2022.

    na intenzivni je 0,00795% vseh Slovencev!!!!!

  • mihatirs 10:55 10.januar 2022.

    nič novega, vsi bomo fasal to gripco slej kot prej...tisti 3x cepljeni pač malo večkrat...

    • Janez11 11:19 10.januar 2022.

      Čip prej se okuži in crkni

    • blayo 11:28 10.januar 2022.

      miha, ne vem če si dobro obveščen... bistvo cepljenja ni da se ne okužiš ampak da ne zboliš. Ne vem zakaj bi se po tvoje 3x cepljeni okužili večkrat kot necepljeni?

    • Ender3 13:24 10.januar 2022.

      Janez11,👎zrel si za prevzgojo v kakšnem primernem zavodu. Sramota je, kaj si dovoliš.

  • denis_lednik_sp 13:24 10.januar 2022.

    Seveda je zdaj panika če niso nikoli znal trdno delat potem se pa Mal gužva naredi ste pa najbolj Bogi zdravnike bi dal za en mesec v proizvodnjo delat da dobijo malo delovnih navad ne pa samo kavice računalnik pa ...prikaži več dj slušalke in šetanje iz enih do drugih vrat... Če kdo dela so to medicinske sestre.....

  • Lumpi 13:13 10.januar 2022.

    Anricepilski geniji, res ne zate računat, tisto iz 8. razreda. Na intenzivi je 85% necepljenih, necepljenih, če odštejemo še prebolele je 25%. 25x(100-85)=3,75. Pomeni, da je cepljenih na intenzivi več kot 10x manj. Vse drugo, kar nakladate, je zavajanje ali ...prikaži več samotolaženje. Seveda boste rekli, pa kaj, ti boš pa od cepiva umrl. Najbrž bom tako ali tako, slej ko prej, saj sem že precej v letih, šteli me boste pa med umrle zaradi cepljenja.

    • Lumpi 13:42 10.januar 2022.

      Res ne znate računat, sicer bi me popravili. Pravi izračun je 75x0,15=11,25, kar pomeni, da je cepljenih na intenzivi še vedno 10x manj od necepljenih.

    • Ender3 16:04 10.januar 2022.

      Lumpi, jaz se s tem sploh ne bi hvalil, če tudi bi bil plačan aktivit. Ubog je tisti, ki se hvali in brani s statistiko.

  • Janez11 11:19 10.januar 2022.

    Zadnjič v spar trgovini vidim, da večina kupcev nima zaščitne maske (na vhodu imajo pa napis , da imajo omejeno število kupcev zaradi virusa). Celo več prodajalka na hitri blagajni ni imale maske in skupaj s parom brez maske debatirajo. ...prikaži več. Povem vam , da sem si želel za te idiote hud potek bolezni in vsaj 30 dni respiratorja

    • Avatar _lolekbolek
      _lolekbolek 11:30 10.januar 2022.

      Janez11, bogi si, da tako razmišljaš, žalostno.

    • blayo 11:38 10.januar 2022.

      Ja, so pač mnenja, da jim maska otežuje dotok kisika v možgane, tako kot zračni filter preprečuje oziroma otežuje delovanje avtomobilov na notranje izgorevanje. Jaz sem mnenja, da je po sredi lobij proizvajalcev filtrov 😂😂😂

    • becar 12:16 10.januar 2022.

      Jaz ti pa povem, da boš ti na vsem lepem na respiratorju, ker te bo fršlok, ko si tako posran in zmanipuliran

    • Ender3 13:27 10.januar 2022.

      becar 👍, nekaterim tudi umetno predihavanje ne bo v pomoč, dovolj jim bodo volitve.

    • denis_lednik_sp 13:27 10.januar 2022.

      Glup si kot otrok da tožariš javno takšne stvari ziher čakaš na 4. Šus

    • blayo 14:07 10.januar 2022.

      To da poveš, da nekdo ni imel maske pa bi jo moral imeti ni nobeno tožarjenje. Tisti ki v štacuni ne nosijo maske v bistvu samo čakajo na to, da jih bo k temu kdo pozval, da bodo potem lahko ...prikaži več svoje frustracije zlil na njega. Navečkrat je odgovor le teh "Brigaj se zase." kar je zelo pomenljivo.

    • blayo 14:08 10.januar 2022.

      ...nekateri bi se pa radi kar tepli zaradi tega.

    • Ender3 16:10 10.januar 2022.

      @Janez11,@blayo pozabljata, da ima prav Spar, najboljšo ponudmo med kakovostjo in ceno in to je, tudi treba upoštevati, ko greš v trgovino brez PCT dokazila, ki so sicer zelo ne/učinkovita.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.