Slovenija
5163 ogledov

Zadnji podatki: Stanje še vedno kaotično

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 08:25 21.januar 2022.

    Tale PCT in netestiranje cepljenih je rezultat tega kar imamo prosto po presernu kiha kaslja ce ga vprasas zakaj ne pazi in se naj testira reče sem cepljem imam potrdilo nikomu ni vec mar ce jaz pazim pa sem cepljen ...prikaži več zakaj drugi nocejo in se drzijo samo teh qr kod

  • miha91 08:02 21.januar 2022.

    https://www.planet-lepote.com/resnicna-zgodba-cepivo-za-covid-je-ubilo-mojo-mamo

  • Tomaz_321 08:24 21.januar 2022.

    Mogoče pa folk DEJANSKO dojema, da za vsak jeb... šmerkelj iz nosu pač pomeni, da je prišel iz toplega v mrzli prostor in se pač v nosu kondenzirajo kapljice, ki ga občutimo kot, da nam teče iz nosu!!! ZBUDITE SEEEEE!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:50 21.januar 2022.

    Stanje je kaotično, ker v glavah vladne stroke vladata zamegljenost od finančnih dodatkov in kaos zaradi nesposobnosti..Z ukinitvijo PCT sranja in nepotrebnega cepljenja bi v trenutku rešili vse probleme...Seveda tej lopovski vladi to ni v interesu..

  • Luksi 08:34 21.januar 2022.

    Vse to je skrbno načrtovano s strani fašista, da ustvarja kaos in pelje svoje posle dalje. Kot sem predvideval, so se že pojavili predlogi, da se prestavi volitve, sicer je to zmagec predlagal, ampak je splošno znano, da ga je ...prikaži več veliki poglavar kupil...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.