Slovenija
30052 ogledov

Zadnji podatki o okužbah: Številka poskočila kar za 124 odstotkov

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 07:58 07.januar 2022.

    No no kje vam je zdaj odgovornost cepljeni vecina vi ste si lahko za praznike privoscili potovanja in zabave po gostilnah .... pa ne sedaj rect , da so krivi necepljeni ki so preziveli doma na kavču....

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:30 07.januar 2022.

    Rast okuženih bo hvala bogu še bistveno hitrejša, da se ta norija končno zaključi..Oblast pa tudi ne more zapirati delovanja države s karantenami, ki ne služijo ničemur, ali pa bodo morda res šli tako nizko ?!..Me zanima kdaj bodo ustavili ...prikaži veči cepljenje, ker Omikron ima očitno rajši cepljene kot necepljene :))

  • bobubob 08:02 07.januar 2022.

    Korona, alfa, beta, omikron, flurona, flu(gripa), prehlad. Se 'izlet globalistične elite' v masovni psihološko genski eksperiment končuje? Ne, 'cepili', zapirali in preganjali bodo zdravi razum še naprej. Ker jim je , oblastnikom, ta vedno predstavljal največjega sovražnika.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:05 07.januar 2022.

      Po moje nas dresirajo in po žabje kuhajo..Saj vidiš, da nekatere ovce komaj čakajo, da nastavijo ramo ali rit..

    • munja 09:13 07.januar 2022.

      lluckyss ne nakladaj, vsak se odloči, kakor želi.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:22 07.januar 2022.

      Munja, povej to vladni fanatični "stroki"...

    • Avatar pantani
      pantani 09:27 07.januar 2022.

      Jaz bi rekel takole, alfa beta gama, evo kurac vama(vlada,stroka,elita),sve pripada nama (narod)!!!

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:33 07.januar 2022.

    pride otrok iz šole pozitiven in ostane cela družina v karanteni in še plus s katerimi se je družil ,torej več družin,številke so velike ,bolan pa tudi eden ne ,statistiko pa vodijo kot okužen ,bolano do konca,kdor verjame je pa še bolj

  • stesl 18:09 07.januar 2022.

    DOVOLJ IMAM! To, kar sem dozivel danes, je slo pa.... Par je bil na pocitnicah v afriki. PCR test je bil pozitiven preden sta sla na letalo! Ker sta 3x cepljena, sta brez problema vstopila v SLO! Povejte mi vi ...prikaži veči pametnjakovici, koga imate za bedaka? Najvecji trotli ste izpadli vi! Kero tele bi slo pa v karanteno, ce ne rabi, ceprav bi moral? Sta morala pa po lepem dopustu v sluzbo🤣 in kdo je zdaj kriv za taksne rezultate, kot jih imamo v SLO? A jaz, ki sem necepljen in nikoli ne bom 🤔

  • miha91 09:01 07.januar 2022.

    Blaaaaaaaaaaaaaaaaa.

  • rd2dmk2 10:09 09.januar 2022.

    tole bi omenil. prvič katastrofa v Jeseniški bolnišnici... sedaj veste kako dohtarji obvladajo epidemijo. nimajo pojma!!! drugič.. spet so državljani se pokazali da so kot biki ko jih spuetiš iz hleva.. zdivjat se in nabavit virusa na zalogo, ne sam ...prikaži večam za sprot. in še tretje za posladek. po kovid sledilniku je v bolnicah 60% bolnikov starejših od 65 let.. me zanima kolikšen % SLO populacije v tem obsegu in kolk ljudi od 65 leta je brez katere koli druge težave. in kako ti starci se sploh okužijo

  • Avatar MS
    MS 09:40 07.januar 2022.

    1) Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! 2) Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo 3) Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni ...prikaži več prenos ni mogoč! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb! Velja za necepljene kot za cepljenef!

    • Avatar MS
      MS 09:43 07.januar 2022.

      4) Vendar edini ukrep ki bi 100% ustavil pandemijo je: Paket ukrepov + obvezno cepljenje za vse razen za tiste ki so zdravstveno kontraindicirani! Prisilna 3 mesečna karantena na Povšetovi ali Dobu za vsakega kršitelja kateregakoli od ukrepov!

    • Avatar MS
      MS 09:43 07.januar 2022.

      5) Res da je ukrep rigorozen a iz izkušenj je razvidno da covid-kretene nič ne ustavi razen stroga prisila! Nasvetom stroke in moledovanju vlade se arogantno smejejo in z neupoštevanjem ukrepov brezčutno prenašajo okužbe! Ljudje umirajo! DOST JE!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 06:43 08.januar 2022.

      ti si že de dolgo zrel za obisk psihiatra ,sam še smetiš s temi tvojimi komentarji

    • Avatar MS
      MS 10:49 08.januar 2022.

      1) kruc, vklopi teh par sivih celic kar jih premoreš in probaj od točke do točke z argumenti Z ARGUMENTI dokazati da moje trditve ne držijo! DAJ kruc! Evo, v mojem postu " 2)" to lahko storiš! A zagotovo vem ...prikaži večem da se boš skril in za nekaj časa izginil, ali boš ndaljeval s "bla bla bla "argumenti" in žalitvami!

    • Avatar MS
      MS 10:51 08.januar 2022.

      2) Če držiš distanco prenos ni mogoč! => Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! => Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo => Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ...prikaži večos ni mogoč! => In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb! Velja za necepljene kot za cepljene! kruc čakamo na tvoje bistroumne kontra-argumente!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:59 08.januar 2022.

      Shizofrenija ,to bo to ,ti ni za zamerit

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:01 08.januar 2022.

      Haldol raztopina za injiciranje,evo s tem se daj cepit,ti bo bolj koristilo kot ta zvarek proti covidu

    • Avatar MS
      MS 11:08 08.januar 2022.

      kruc, a vidiš kako si predvidljiv! Točno tako tvojo reakcijo sem napovedal! Bla bla bla in žalitve je edino kar premoreš! Ubogo naduto polpismeno zmene si!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:24 08.januar 2022.

      tebe z užitkom .Sploh ne berem več tvojih komentarjev ha ha ha

    • Avatar MS
      MS 12:03 08.januar 2022.

      kruc, Tako predvidljivo je bilo ko sem zapisal: " A zagotovo vem da se boš skril in za nekaj časa izginil, ali boš ndaljeval s "bla bla bla "argumenti" in žalitvami!" Ha ha ha in točno to si sedaj storil! Šah- mat!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:30 09.januar 2022.

      jerk,dobro jutro

    • rd2dmk2 10:13 09.januar 2022.

      MS prvič se moram strinjati s tabo, vendar samo v prvem tvojem postu.. drugi je že nacistično obarvan. lepo bi te prosil da mi poveš kako, kdo bo določil katere so tiste zdravstvene omejitve za cepljenje. in predno se zaletiš, ...prikaži več bi te prosil da se spomniš kako so določali kdo se sme cepit s katerim cepivim, saj veš mlade ženske, samo starejša populacija.. in ne pozabit da so zdravnikom ponujali nagrade za vsakega pridobljenega cepljenca.

    • rd2dmk2 10:19 09.januar 2022.

      in še nekaj, kot ste lahko slišali kakšno štalo imajo na jesenicah v bolnišnici.. in če dohtarji , torej stroka ne zna se zrihtat, kako se bomo šele običajni državljani, pa ne govorit kako je omikron hud. ne ni, samo ...prikaži več ljudje smo šlapasti , objestni in samovšečni dane rečem narcisoidni

    • Avatar MS
      MS 10:43 09.januar 2022.

      rd2dmk2, ojoj premisli malo komu lahko pripisuješ nacistično obarvanost! Tistim ki z svojim trmastim obnašanjem, ignoriranjem vseh varnostnih ukrepov in naraščajočo agresijo do znanstvenih in zdravstvenih delavcev, ali tistim ki se pred takimi branijo tudi s prisilo, ker pač drugače ...prikaži več dokazano ne gre! Kontraindikacije vedno določa medicinska stroka ki jo pa TI IN VERNIKI V ZAROTE neumno zavračate! A ko vam stisne rit se vedno zatečete k njim po pomoč! Zanimivo!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 10:49 09.januar 2022.

      MS, se zatečeš ti sam ,samo po sebi lahko sklepaš ,nehaj že govorit kot da si sam bog,si samo en navaden nergač,ki mu ni nič prav,pa sam sebi se smiliš ,samo utrujaš folk in nič drugega

    • Avatar MS
      MS 10:53 09.januar 2022.

      Štalo na Jesenicah zagotovo ni zakrivila stroka, ampak neupoštevanje zaščitnih ukrepov in nedosledna kontrola PCT ukrepov pri vstopu v bolnico, ki jo opravljajo najeti študentje, upokojenci, nezaposleni iz borze itd! To je žal organizacijski kiks ki nima nobene zveze z ...prikaži več medicinsko stroko!

  • molka 08:29 07.januar 2022.

    necepilci ste vsega krivi banda necepilska neodgovorna

    • Slavko Krizman 09:01 07.januar 2022.

      Nisem se cepil,sem pa prebolel...okužil nisem nikogar...za kaj sem odgovoren?sebe poglej rajši...tudi cepljeni trosijo virus okoli,pri omikronu mogoče še bolj kot necepljeni...torej je ista odgovornost na tebi

    • Luksi 09:13 07.januar 2022.

      Sodelavka 2x cepljena zbolela pred dvemi dnevi, tako, da niso antivaxerji vsega krivi. Jaz sem se tudi 2x cepil, pa mi očitno nič ne pomaga, kljub temu, da se je pred kakšnim letom lapalo o kolektivni imunosti. Če bi se ...prikaži več še enkrat odločil se verjetno ne bi cepil, čeprav nekih stranskih učinkov ni bilo, me pa motijo laži, ki se jih je izrekalo, zdaj pa se vsi delajo, kot da ne bi nikoli tega trdili. Lahko bi vsaj priznali, da so se zmotili...

    • rd2dmk2 09:37 07.januar 2022.

      molka.. ja necepljeni smo vsega krivi... Srbija je bila pred novim letom znana po rekordnih okužbah. in !!?? 588 izletnikov pravac v Srbijo na fešto. pa razultat? 117 ukuženih pa vsi PC in T.. 20% udeleženih je pozitivnih. 86% udeleženmih ...prikaži več v izletu je je bilo cepljenih ali prebolelih.. samo 14 necepljenih.. sedaj pa sam računaj.. Bandit prostaški. ne morem drugače s težkim srcem. ampak če mene nekdo žali. imam pa dovolj vas, ki ne morte brez mal odrekanja.

    • Alibaba 21:29 08.januar 2022.

      In neumni ljudje kot si ti,ki misli da ste cepljeni zaščiteni.Največ ljudi ste okužili in tudi ubili prav vi,ker se lahko kuženi vsepovsod sprehajate.

    • Alibaba 21:30 08.januar 2022.

      Število v bolnicah pada že cel mesec,tako da te okužbe nič ne pomenijo.

    • Alibaba 21:31 08.januar 2022.

      Tu so aktualni podatki v bolnicah https://www.gov.si/assets/vlada/Koronavirus-podatki/SI-Covid-19-vsi-podatki.xlsx

    • Slavko Krizman 22:38 08.januar 2022.

      alibaba zakaj daješ stvari v excel,če je pa čist lepa stran,ki vse pokaže:https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.