Zdravje
19504 ogledov

Zadnji podatki: Število mrtvih hitro narašča

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:18 21.november 2021.

    Niso umrli za posledicami okužbe z virusom, ampak so umrli okuženi z virusom, kar je bistvena razlika...V bistvu bi morali šteti presežne smrti, pa še tu jih je veliko zaradi ukrepov in ne neposredno zaradi Covida...In še vprašanje za konec. ...prikaži več Zakaj vse, ki so bili hospitalizirani zaradi drugih akutnih respiratornih bolezni in so hkrati okuženi s Covid, štejete za Covid bolnike, tudi umrle zaradi drugih bolezni?!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:41 21.november 2021.

    Narobe postavljeno vprašanje......ČE me Covid položi v posteljo, se ne bom branil zdravljenja, ker plačujem v zdravstveno blagajno...Tudi cepil bi se, če bi obstajalo VARNO in DELUJOČE cepivo...V trenutni situaciji, pa hvala lepa, se javite ko bo cepivo delujoče in ...prikaži več varnostno preverjeno, ter bo za posledice kdo prevzel odgovornost ...Ovce...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:43 21.november 2021.

      Odgovor namenjen seveda spoštovanemu trolu ...MS..

    • marko345 13:09 21.november 2021.

      A boš že nehal z lažmi, da cepiva niso varna in da niso delujoča. 1200000 se je z njimi že cepilo in če nebi tebi podobni neandertalci zavajali po medijih, brez znanja medicine, potem jim tvojega tipa ovce ne bi ...prikaži več verjeli, se šli cepit, kar je edino sprejemljivo. Prenehaj z zavajanjem, kar bi moral portal preprečit, ker vse od tebe je LAŽ.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:45 21.november 2021.

      Marko..."Cepivo" ne preprečuje prenosa virusa....ne prepreči okužbe, ne prepreči obolevanja....ne prepreči "obiska" bolnišnice, kaj za vraga tu deluje ?!...

    • marko345 14:49 21.november 2021.

      Ma sem ti napisal da nimaš pojma, prenos virusa nima veze s cepivom, okužbo prepreči, če je nebi, bi imeli v bolnicah 1200000 cepljenih oseb, posamezniki z zelo slabim imunskim sistemom pa rahlo zbolijo, enako je pri gripi, v vseh ...prikaži več fazah, torej cepivo deluje, ampak za bedake ga ni cepiva, ki bi delovalo. Od države zahtevam, da od ponedeljka, 22.11.21 zahtevam za vstop v državo iz Avstrije PC potrdilo za vse, sicer naj odstopi celotna vlada.

  • evelux 11:44 21.november 2021.

    MS ce tebi ne bodo antivaxerji placevali v zdravstveno blagajno bos ti tudi ostal pred vrati bolnisnice ce jo bos potreboval zato raje vklopi mozgane preden kaj napises ker smo vsi v tem dreku pa naj bo cepljeni al pa ne cepljeni.....

  • Luksi 11:29 21.november 2021.

    To fašistu odgovarja, bo manj odštel za pokojnine, pa še volitve bo poskusil preložiti. Do aprila ne bo ukrepov, potem bo pa kar naenkrat dojel, da bi morda bil čas za zaprtje...

  • Avatar Leon
    Leon 14:07 21.november 2021.

    J J NOVA24 in Z 24 nas obveščanjo o stanju svojega pacienta .

  • Jewell_Hart 11:27 21.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Dusan12 13:06 21.november 2021.

    Primož Siter, delomrznež brez vsake življenske izkušnje, ta dripec nam kroji življenje, halo, marš iz parlamenta, pa Kordiš, pa salamar Karažija, pa, pa gnilobe so se zasidrale v naša življenja, pa, pa, smrad do naslednjih volitev, pa marš delat.

  • hudini 12:36 21.november 2021.

    V tem dreku smo predvsem zaradi necepljenih

  • Avatar MS
    MS 10:34 21.november 2021.

    Vprašanje antivaxerjem: Ko vas bo covid položil v posteljo, ali boste odklonili zdravljenje?

    • Avatar jate
      jate 12:08 21.november 2021.

      tudi davke in dodatno zdr.zavarovanje nismo odklonili plačevat,....eno je zdravljenje drugo pa prisilno cepljenje....in lekadol pa vitamin C+D itak moraš sam kupit...o respiratorju pa ne bom zgubljala besed,v bolnico več ali manj prideš samo umret ker prava zdravila za kovid ...prikaži več šparajo samo za politike in visoko smetano družbe,ki niso cepljeni s tem zvarkom...

    • Avatar MS
      MS 12:28 21.november 2021.

      jate, če sem te prav razumel odklanjaš cepivo pa tudi zdravljenje odklanjaš - naj ti bog pomaga!

    • Avatar MS
      MS 12:46 21.november 2021.

      jate, glej kam se obrača trend ukrepov! Singapur bo začel bolnikom, ki se niso cepili proti covidu-19, potrebujejo pa zaradi okužbe bolnišnično oskrbo, zaračunavati stroške zdravljenja. Verjemi da jim bodo kmalu sledili po celem svetu!

    • francek 12:54 21.november 2021.

      Bolnišnice naj bodo za necepljene, cepljenci ste izkoristili bonus, ker ste dobili zastonj cepivo in ste zaščiteni.

    • Avatar MS
      MS 12:57 21.november 2021.

      francek, je prvi izmed antivaxerjev ki je priznal da so cepljeni zaščiteni!

    • francek 13:05 21.november 2021.

      Vidimo posnetke kaj zvarek naredi zdravim ljudem.

    • Avatar MS
      MS 13:10 21.november 2021.

      Čakaj fronc, ti se niti sam s seboj ne strinjaš! V eni sami minuti dve diametralno nasprotne izjave! Kaj je s tabo?

    • Avatar MS
      MS 13:11 21.november 2021.

      Da nam povezavo kjer si videl kaj zvarek naredi zdravim ljudem!

    • francek 13:33 21.november 2021.

      Malo prebrskaj in ne ni RTV, POP TV ....

    • Avatar MS
      MS 16:48 21.november 2021.

      francek, kako pričakovano! Tipičen trol si ki za svoje laprdanje nimaš dokazov in se poslužuješ tolikokrat uporabljenega poceni izmikanja pri najkladačih tvoje vrste! Štejejo samo konkretni viri ki jih pa ni za tvoje nakladanje!

    • Avatar jate
      jate 16:52 21.november 2021.

      MS ne odklanjam zdravljenja,zato ker sem lih tako davkoplačevalka in plačujem dodatno zdr.zavar. in imam pravico odklonit cepljenje in če treba zahtevat zdravljenje ampak hvala bogu ni bilo potrebno,saj sem se sama morala zdravit,lekadol +vit.C+D,ravnokar prebolela kovid..

    • Avatar MS
      MS 17:44 21.november 2021.

      jate, vesel sem zate in tudi za vsakega ki ga covid samo poboža, a hudo žalosten za vsakega očeta, mamo, dedka babico ki jih je covid poslal onkraj mavrice! Poslal jih je ker so sodili v ogroženo skupino, okužili so ...prikaži več jih pa tisti ki niso upoštevali socialne distance, niso nosili maske, niso cepljeni in to so pretežno mladi ki mislijo le na svoje udobje ne glede na ceno ki jo potem plačajo starejši!

    • Avatar jate
      jate 18:29 21.november 2021.

      jaz sm sr.let in sem nosila masko,razkuževala,distanca se 2xtedensko testirala v službi ...in ja OKUŽIL me je lih pofukan NETESTIRAN CEPLJENEC,KI JE NE VEDE VESELO ŠIRIL KOVID OKOLI,ampak ker sem pozitivna v življenju sem tudi to izkušnjo vzela za dobro...pridobila ...prikaži več sem naravno imunost in klinčevo potrdilo za 6 mesecev o prebolevnosti..KONEC DOBER VSE DOBRO.

    • francek 20:26 21.november 2021.

      ms lenuh malo o neobstoječem virusu https://www.skrivnostisveta.si/koncna-zavrnitev-virologije/

    • Avatar MS
      MS 09:53 22.november 2021.

      1) francek, naivnež! ==> Malo o tvojem "znanstveniku" ==> Stefan Thomas Josef Lanka (rojen 27. septembra 1963 v Langenargnu ) je nemški pisatelj in založnik in ni virolog kot se lažno predstavlja na raznih portalih! Zastopa različna znanstveno ovržena stališča, ...prikaži več kot je zanikanje aidsa, je zagrižen teoretik zarote in proti cepljenju.

    • Avatar MS
      MS 09:59 22.november 2021.

      2) V akademskem diskurzu se Lanka zaradi neznanstvenih tez ignorira. Zdravniki in znanstveniki opozarjajo na nevarnosti, ki jih njegove izjave predstavljajo za laike: Njegova taza "ker ni virusa, ni treba sprejeti previdnostnih ukrepov" je kar nekaj laikov prepričala in ti ...prikaži večti sedaj naprej prenašajo te laži!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.