Svet
56685 ogledov

Zagrebška gostinka: Gostinstvo na Jadranu je prevara!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 13:02 04.september 2017.

    No kje ste sedaj Ustašeljubci,ki tako hvalite njihovo ponudbo in nizke cene na Jadranu?Daleč so padli,da se njihovi lastni stanovski člani pritožujejo.Še dolgo ne bom Ustašem dal možnosti,da me izkoriščajo,žalijo.Niti za 1 cent, kaj šele za 1 evro ali več.

  • Alen Jazbec 13:14 04.september 2017.

    Vsa čast tej ženski, da je javno priznala kako golazen Hrvaška lupi butle, ki še vedno derejo dol. Vsa čast!!!! Vsi, ki rinete dol, vam pa tudi vsa čast za slovensko zavednost, ni kaj reči.

  • matermila 16:39 04.september 2017.

    In večina nategnjenih bo rekla:ko pa imajo tak lepo morje.Cepci.

  • Avatar praufo
    praufo 16:22 04.september 2017.

    nekoč pred davnimi leti sem v istri naročil nekaj za pojest, zraven pa 2 deci rdečega vina, vino je bilo čudno toplo kot bi ga pogreli, vino ni mrzlo kot pivo, ampak tam +15 je pa solidna temperatura, ... no ...prikaži večo in natakar se je znajdu in mi vrgu kocko ledu, kam? v kozarec vina! pa semi si reku jebeš istro, pa hrčke, pa naj gredo v tri pm ... kasirajo kar so si prilastili, naravo in vedno bo dovolj folka, popolnoma se strinjam

  • zverko 20:46 04.september 2017.

    Ribo hobotnico in kdaj tudi jadranskega lingnja se vjame ali ulovi samo ribisko palico in harpuno in mam specialitete na mizi pa dobred tek se razume brez dozvole

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:07 04.september 2017.

    Ne hodim na Hrvaško pa me to ne moti naj gre kdor hoče pa naj ga obirajo,če se pusti!! Malo grem na našo obalo vedno izberem hotel,ki ima tudi bazen tako,da me burja ne preseneti!! Na veliki planini ali bilo ...prikaži več kje drugje je prav lepo cene so zmerne in ljudje prijazni!! Rad sem hodil tudi na Bled in Bohinj!! Seveda se bom teh dveh lokacij sedaj izogibal saj ne bom nekam silil,če pač slovenski gostje nismo ZAŽELJENI!!

  • Avatar Zala
    Zala 00:20 06.september 2017.

    Poletni dopust je samo enkrat ne leto in nam na misel ne pride, da bi ga zabili na Hrvaškem. Letos Sardinija. Božanska hrana, vinska lista, da jo vikaš. Narava prečudovita, domačini prijazni.

  • jure84 12:07 05.september 2017.

    Pa kaj se zdaj vtika. Ona ima odprto restavracijo celo leto, ob morju pa se splača samo čez sezono. Mislim, da je malo faušije v tem postu.

    • Boštjan Bratina 22:54 06.september 2017.

      In to pomeni, da moraš odirat folk... očitno si ti še eden, ki uživa, da te na suho poj***

  • Dina Predanić 09:45 05.september 2017.

    Tale intervju ima toliko smisla kot če bi šli intervjujat mariborskega gostinca kaj si misli o restavracijah v Ljubljani. Drugače navedene cene v intervjuju ne odstopajo prav nič od dražjih slovenskih gostiln. Pač stvar lokacije in za kakšno klijentelo je ...prikaži več narejena gostilna, nič pretresljivega. Jaz na Hrvaškem dam za pivo in večerjo manj kot kjerkoli doma, samo pač ne sedim na glavni promenadi.

  • Lavdan 15:18 04.september 2017.

    Tale se je usrala v lastno skledo. Če kdo, bi ona morala vedeti kakšne so cene v različnih lokalih. Nekateri si želijo v drage lokale, da se potem med prijatelji hvalijo koliko jih je stalo npr. kosilo. Navadni zemljani si ...prikaži več najdemo lokal kjer so cene primerne našemu žepu.

  • fr123 13:47 04.september 2017.

    Ne vem zakaj iščete drage gostilne,da je voda 5 eurov,že veš da ni navadna gostilna,tudi po 14 kun je pivo in voda 10 kun v lokalu pa preračunajte.Tistim ki ne paše pač ne iti na hrvaško in iskati probleme.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.