Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
2024 ogledov

Zakaj blagajničarka pogleda v škatlo za jajca

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 07:59 03.julij 2017.

    ha ha ha ... ampak pri tiktak blagajnah je vedno vsaj ena trgovka, ki opazuje ravno take reči.

    • ode 19:05 21.september 2019.

      Ni res. Trgovka tja pride tja na pomoč, če se komu pri tej blagajni kaj "zatakne"in ne more izpeljati plačila. Baje se res tam krade na veliko. Pa se trgovcem izgleda vseeno splača, sicer bi te blagajne že zdavnaj zaprli.

  • KOJAK 08:00 03.julij 2017.

    Notri daš komot kakšen lak za lase ali pa kakšno drugo kozmetiko.

  • dd 11:05 07.julij 2016.

    Meni škatle nikoli ne pregleda. Tako sem domov prinesla že 2x počeno jajce.

  • eosss 13:50 07.julij 2016.

    Meni tudi nikoli ne pogleda v škatlo... Tako sem domov prinesel že marsikaj... :-)

  • fihner 15:14 07.julij 2016.

    Kaj pa, recimo? Televizor...:-)

  • marabunta 15:38 07.julij 2016.

    super, da se s tem hvališ....

  • primoz.g 16:48 07.julij 2016.

    Meni pa jajca potežka, fajn abčutk LOL

  • Gigiiinjo 16:49 07.julij 2016.

    a da spet jas povem kako stranke delajo da boste lahko minuse talali? :)))

  • maresem 18:23 07.julij 2016.

    idiot lopovski

  • Papaja Popi 18:45 07.julij 2016.

    Ti pa si res en butelj, žal.

  • kapibara 07:06 08.julij 2016.

    Tv ?? Mala malca, ga raspakiraš, daš pod paszko in na blagajni rečeš :Lejga tička.. Je pa problem, ker garancija ni žigosana.. :-)

  • kapibara 07:07 08.julij 2016.

    Jest dal +

  • kapibara 07:09 08.julij 2016.

    Mislili so na pakungom 30 jajc.. tam pa že gre cela (narezana) posebna noter.. :-)

  • eosss 09:16 08.julij 2016.

    "marabunta" in "maresem" a res ne razumeta sarkazma? KAJ omembe vrednega boš pa skril v škatlo od jajc?? Deset rezin salame? Ene čigumije? OMG folk...

  • Zmago 14:09 13.julij 2016.

    Ali pa pod šteko pira,....ali kak zaboj jabolk.......... ti si se pač omejil na ......................jajca

  • fowler 21:36 30.junij 2017.

    Greš v trgovski center s tik tak blagajnami. Pri mesarju kupiš 2 kili mesa, se pravi cca. 15-20€ vrednosti. Meso še 1x stehtaš pri sadje/zelenjava in udariš recimo mlad krompir po 0,5€/kg.Greš na tik tak, teža štima, cena pa tudi, ane?

  • ghia 14:39 07.julij 2016.

    v enem od trgovskih centrov sem pogledal v embalažo z jajci, ko notri zagledam kar tri razbita, opozorim zaposleno, ta pa jezno : Kaj se razburjate zaradi treh jajc ? Če plačam 10 jajc naj bodo ta cela, ne pa ...prikaži več samo 7. Izročil sem ji škatlo, se oddaljil, malo pogledal kaj bo naredila in glej ga zlomka , lepo jih je dala nazaj, bo že prišel nekdo , ki ne bo pogledal v škatlo, in v trgovini , katero oglašujejo kot FER

  • dusan72 03:27 08.julij 2016.

    OK, slučajno imam doma včeraj kupljen pack 10 jajc. Sem ga parkrat odprl in zaprl pa mi ni jasno KAJ omembe vrednega bi lahko tam notri skril ??? Kakšne revije, parfumi... Pa kaj je z vami? 2 šniti posebne salame ...prikaži več lahko not stisneš in to je to. Je avtor članka sploh kdaj v življenju kupil paket jajc? Jaz ga pred nakupom sicer vedno odprem zaradi zgoraj omenjene možnosti da je kašen zlomljen. In to je to. Če pa kašnemu Copperfieldu rata v škatli jajc "prešvercati" iz štacune kakšen 4K TV.. Takoj kupim po polovični ceni :)

  • primoz.g 22:15 07.julij 2016.

    ajde minusari, men tvoja žena k fila police v šparu ipd, dudla k zmešana. prav da tazga tića ne moreš zavrnit, jbg eni mamo tića drugi cekar s tremi evroti pa se pejt, kje je tle pravda, ampak mene ne ...prikaži več mot :) neka samo IZVOLI

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.