Avto
15871 ogledov

Zakaj je potrebno zjutraj očistiti logotip na avtu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 15:53 26.januar 2019.

    a spet treba logo teh pokvarjencev in nategatorjev folka z vsem mogocim. Izpusti, ADAC, podkupljene ankete ne vem kaj se vse.

  • TistoPravo 13:00 26.januar 2019.

    A zdej boš mogu pa že dopust kmau vzet, da se boš odpeljal kamorkoli. To je tko, kot da si v teh časih ročne rulete na hišo z xy oken namontiraš....in pol letaš od okna do ona vsak dan vsaj ...prikaži več 2x...top, napredek, ki se vleče že iz 80tih...mislim, kak problem bi pa bil da bi ugradili predgretje vsem avtomobilim...lahko na nafto, ali na benz...pa preko daljinca aktiviraš, ko potrebuješ avtomobil v njegovi celotni funkciji. Pa še življenska doba motorja in vsega bi se močno podaljašala.,.

  • fižolček 20:46 26.januar 2019.

    Imam polnoletnega twingota pa zdaj komaj vidim kakšen stroj imam.Zjutraj očistim prednje steklo in šič v službo. Če bi pa imel nov napreden šrot za 30,40 in več tisoč eur pa bi se moral dve uri prej vstat očistit ta ...prikaži več senzor in ta sezor in to in to in to,pa še nazeblo bi me zraven kot psa po možnosti bi se še sprehladil in zbolel pa glava bi me bolela koliko mi bo ostalo od plače ko mi bodo odtegnili obrok kredita za nov šrot oziroma avto zdaj ko sem zaradi avta v bolniški.

  • Brane Kacjan 14:34 05.februar 2019.

    Fake news. Značka-logotip proizvajalca avtomobila ni nikoli in nikjer nameščen tovarniško tako, da ovira katerokoli tipalo-senzor! Tempomat za nastavitev hitrosti, ki opozarja na aktivni cestni radar nima nobene zveze z umazanijo in snegom, še manj pa z logotipom, ki ne ...prikaži več vpliva na hitrost vožnje.

  • Toma 08:35 28.december 2021.

    Ko sneži, postane radar neuporaben! Na AC je največji problem posledična izguba tempomata. In da bi ustavljal na vsaki črpalki, da bo spet deloval par km? Oslarija!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.