Svet
63655 ogledov

Zakaj je umrl 12-letni Archie?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 12:27 07.avgust 2022.

    Ko sem bil še majhen sem imel štoperico in najraje sem štopal, koliko časa zdržim ”pod vodo”. Tega kar danes počnejo si pa ne predsravljam!

  • desyncx 13:00 07.avgust 2022.

    Zakaj pa ne bi depopulacije vršili tudi preko socialnih omrežij ?? Nekatere bo pobralo zaradi cepljenje, nekateri bodo viseli z zanko okoli vrata, nekateri pa se gredo igre, kjer se ogroža življenje. Manj bo "butlov" na svetu, lepši bo svet. ...prikaži večvet. Se vidi, kam so nas socialna omrežja pripeljala, pa še ljudi ni izzučilo. Veliko so tudi socialna omrežja pripomogla pri "pospeševanju" tretje svetovne vojne.

  • Carbon 15:05 07.avgust 2022.

    Zradirat,za vedno ugasnat ta ničvreden tik tok!!Čeprav je milijon drugih stvari za ugasnat na off še!

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 15:59 07.avgust 2022.

      Za UGASNAT je tut tvoja slovenščina!

    • Carbon 19:27 08.avgust 2022.

      Ne ti men preusmerjat pozornost o mojo Slov.!Podpiraš ta dejanja,da se otroci pobijajo!!Očitn te vzburja gledat take samomorilske videi!UBOŽČEK UBOGI

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 19:36 08.avgust 2022.

      Drugač pa mene boli za enga butastga , rdečelasega pegavca brez možgan!

  • Pierre 20:12 07.avgust 2022.

    Tega revčka imajo na vesti njegovi lastni straši, ker ga niso vzgajali kot je treba...

    • majdas 07:36 08.avgust 2022.

      Dajte no, najlažje je obsojat starše za to tragedijo. Kaj pa TIK-TOK in objave tam gor (pa drugje tudi ...), ki jih nihče ne prepove? Kriminal je, kaj vse se tam objavlja! Pa naj na koncu omenim še zdravnike, ki ...prikaži veči so v Angliji že večkrat presodili, da je treba končati življenje - in niso dovolili, da se upošteva želja staršev, ki so želeli izkoristiti možnosti v drugih zdravstvenih centrih. Oni so pa brez krivde?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.