Slovenija
5919 ogledov

Zakaj še nimamo Adrie Airlines ali Slovenia Air?

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mb 12:44 25.september 2019.

    Slovenija ne potrebuje nacionalne letalske družbe. To so že ugotovili, ko so Adrio prodali. ostanimo izoliran zelen kotiček nekje ob robu EU ( sav vsi vemo, da letenje zelo vpliva na podnebje ) itak večina ljudi po svetu niti ne ...prikaži veče ve da obstajamo. naj tako ostane. Slovenijo slovenskim pastirčkom

    • Avatar Leon
      Leon 13:06 25.september 2019.

      Točno tako ! Cerar in Počivavšek sta ugotovila ,da je to najboljša rešitev za Slovenijo . Torej dajte jih poklicat in naj razložita koliko sta zaslužila .

  • sam50 13:44 25.september 2019.

    Adria je sramota za državo že vse od sramotne prodaje tujcem za drobiž in za to ni nihče od takratnih "gospodarjev" prejel niti ustnega opomina,ampak so se vsi vsedli na dobro plačane državne stolčke. Zdaj jo pa lahko brez vsake ...prikaži več nadaljne sramote in povzročanja stroškov na račun davkoplačevalcev spravite v stečaj in čez leto dni se je ne bo nihče niti spomnil.

  • max 13:16 25.september 2019.

    Vsak,ki je kakorkoli vpleten v adrijo in, ki bo tole prebral bo postal temno rdeč v obraz od sramote.

  • Waltter 15:37 25.september 2019.

    Ce bi tale osebek malo razumel bi mu moralo biti jasno da Adria bi morala iti v stecaj ze pred leti ne pa da se je zmetalo notri 100 mi eur sedaj pa je se dolzna okoli 75 mio kljub ...prikaži več temu da so odprodali vsa letala, niso nikoli zmanjsali dolga , bili so najdrazji pa so delali zgubo, place kabinskega osebja so slabe. Mogoce bi bilo res zelo dobro da malo NPU prevetri poslovanje

  • Antonio 20:28 25.september 2019.

    Waltter in Sam 50... Na nek način vama dam prav, bolje bi bilo da je šla v stečaj pred leti...ta Adria, po drugi strani ima ta analitik tudi prav.... Se pač naši politiki menjajo na stolčkih, enkrat minister za to, ...prikaži več naslednjič za drugo.... sterat bando golazen in razne Cmerarje pa AB ali počivalške...zbrcat ven iz politike....pa Karla tudi... samo čakajo da bodo lepo v penzijo šli....absolutno bi morala potekati kriminalistična preiskava glede premoženja politikov....pa naj bo to Adrija, ali TEŠ,

    • Antonio 20:30 25.september 2019.

      ...ali Karavanke in drugi tir....Dars... provizije povsod....to je totalno skorumpirana država....

  • fiston 16:07 25.september 2019.

    Kakorkoli, zdaj imamo Adrio Noways.

  • Vesna Dolšak 22:02 25.september 2019.

    Najbolje, da spet uvedemo poštne kočije in konjske vprege za potovanja.

  • brinti 08:54 27.september 2019.

    Vedno znova sem presenečen, kako hitro na 24ur komentatorji pozabijo na prvotno temo.

  • Avatar vec
    vec 18:31 27.september 2019.

    Pa sej imamo letališče, valjda tudi tega niso prodali ?

  • Friderik1950 15:54 02.oktober 2019.

    Rabimo letalskega prevoznika. Že zdavnaj bi morali ustanoviti letalsko družbo 'Slovenski hanza'

  • Avatar praufo
    praufo 13:08 25.september 2019.

    ne rabimo letalskega prevoznika, ne rabimo železnic, ne rabimo javn povezave do letališča, ker so itak vsi pri priletijo ali odletijo tako bogati, da se vsak pripelje s svojim šoferjem ... tako puhoglav kot je slovenski folk je pa res ...prikaži več edinstven primer ... sredi evrope, pa tako samovšečni, polni napuha in neskončni bahači, ša še bolj nesposobni ... veseli me , da nimam slovenske zastave in veseli me, da nimam nobenega ponosa biti slovenc, ker slovenc je govno od govna

    • Snežinko 13:25 25.september 2019.

      No, ni treba tako sarkastično... Slovenija je urco, dve oddaljena do vseh večjih sosednjih letališč: na primorski strani Italija, na štajerski in prekmurju Avstrija, dolenjci Zagreb... vsa letališča so večja, imajo več letalskih povezav, več potnikov in so zato cenejša ...prikaži več od Brnika. Mogoče se uro, dve sliši veliko, ampak v veliko večjih mestih traja uro, dve (ja, tudi več) da se pripelješ od njihovega letališča v mesto.

    • Avatar praufo
      praufo 13:36 25.september 2019.

      še enkrati ti povem, mi smo sredi evrope, poglej si zemljevid ... a u italijo je treba na letališče, a u avstrijo je treba? zakaj sploh železnice, pa sej smo tko bogati, da ima vsak svoj suv, najnovejši na lizing ...prikaži več in to je to, pa kaj je to 2 urce vožnje, lepo udobno, carsko ... vse kar je slo porekla je predrago in se ne splača ...

    • Avatar praufo
      praufo 13:36 25.september 2019.

      jao, komaj čakam naslednjo krizo, pa da tisti prepotentni šminkerji malo zacvilite, da ne se ne boste samo fural od kafiča do kafiča z bmw-jem ... pride ta čas, brezkrbi

    • Janez_53 15:16 25.september 2019.

      Praufo, zakaj hudiča pa venomer visiš na slovenskih internetnih straneh in bluziš??? Si zelo ubogi Sloven`c, ki ne obvlada osnov slovenskega jezika, ki ne ve, da se Slovenec in Evropa piše z veliko začetnico! Sram me je, da imamo tudi ...prikaži več take "slovence" kot si ti! Kar se pa Adrie tiče, pa tole: z Adrio so že kar nekaj let bile velike težave. Čemu še naprej metati denar v vrečo brez dna? Kje pa piše, da mora vsaka državica imeti svojo letalsko družbo?

    • Avatar praufo
      praufo 15:39 25.september 2019.

      kje pa piše, da rabimo železnico, saj imamo suv-je, kje pa piše, da rabimo avtobus, saj imamo taksi, tukaj živijo tajkunski gangsterji, ki lahko plačajo taksi, kje pa piše, da rabimo kakšno slovensko banko, kje pa piše, da rabimo kakšno ...prikaži več slovensko firmo ... ja nič ne piše, nič se ne splača, ti janez si tipičen primer naduvanega slovenčka, ki bi imel bogatijo, čeprav se mu nič ne splača

    • Avatar praufo
      praufo 15:44 25.september 2019.

      koliko visim na netu, je moja stvar in tudi ta portal je redki, kjer se oglašam, je odprt za vse in ne samo zate ... pišem pa vedno z malimi črkami, ker mi tako paše ...

    • Avatar praufo
      praufo 15:44 25.september 2019.

      sploh pa ne vem, zakaj se z mano ukvarjaš, pa če nimaš drugega kaj za počet, si poglej zemljevid evrope, pa poglej kje se nahaja naša (kao) ljuba državica, ki jo jaz imenujem slovenistan ... sredi evrope, pa nič ne ...prikaži več rabimo ... ne železnic, ne letališča, ne tramvaja, ne podzemne, ne avtobusa ... bravo, mislim da prehitevamo severno korejo

    • Antonio 20:38 25.september 2019.

      No...Praufo, mal se umiri, da te ne bo kap....res je, infrastruktura je poden...včeraj sem v Mednem videl vagone...joj...muzejski vlak....pa pokracan na polno....toliko o tem da SŽ lepijo folije na vagone....eno leglo nesposobnih politikov, ki nikamor drugam ne morejo več....DARS enako...namesto ...prikaži več da širijo AC, postavljajo protihrupne ograje....res je... Klagenfurt, Graz je primerljiv z Fraportom LJ.... Venezia je večja, Pleso je pa sploh....

    • Avatar praufo
      praufo 16:02 26.september 2019.

      kaj naj se umirim? kdo je lahko zadovoljen s tako štalo? pa sej tudi ti kritiziraš ... a ti kaj ne paše? očitno nisi zadovoljen, tako kot mnogi izmed nas

    • Antonio 06:01 27.september 2019.

      Seveda kritiziram.... samo ne se napenjat preveč...to pravim.... da te ne rukne... Vsak normalen delaven človek ni zadovoljen, sam žal, kaj dosti ne moremo naredit... škoda bi blo da te infarkt zaradi teh budal političnih...

    • Avatar praufo
      praufo 18:42 27.september 2019.

      ej Antonio, ni panike, za infarkt se ne bojim, in tudi za posledice če bi bil se ne bojim, ker moram to zemljo še nekaj časa guzit, ker se pred časom imel hudo štalo ... nič lepega in neuživam v ...prikaži več tem govnu, ampak dokler bo, bo, ... nihče mi pa ne more prepovedat, da kritiziram, ali pač

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.