Avto
53 ogledov

Zakaj se vozniki pred drugimi pričnemo obnašati kot cepci?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:41 28.april 2016.

    Večinoma bi se strinjal, ne pa, da krvavi prizori delajo prej škodo kot koristijo. To je čista neumnost. Če že ne vpliva na zločince za volanom, pa vpliva, da normalen človek pomisli na nekaj, kar sicer ne bi in je ...prikaži več sam dodatno pazljiv, pokliče npr. policijo, ko vidi, da vozilo vozi pol metra levo desno čez drugi vozni pas, pokliče policijo, ko vidi očitno pijanega, da se useda za volan pred gostilno,... itn itn. Če pa ima ta prav, potem pa najbolje z zakonom prepovedat vsakršno objavljanje o nesrečah in bomo živeli v čudovitem namišljenem svetu, kjer ni pijancev ali neodgovornežev za volanom.

  • mph 15:13 28.april 2016.

    Še vedno sta uradno alkohol in prevelika brzina vzrok skoraj vsem nesrečam, vsaj veliki večini. Vedno pa gre sicer za isti problem, opitost. Ta je lahko od alkohola, droge, ... ali pa ega.

  • Fucky 17:33 28.april 2016.

    mph ali svoj ego uspevaš obvladovati? Ne daješ takega občutka !!!

  • mph 18:29 28.april 2016.

    A, res, po čemu pa to sklepaš?

  • Ivo 02:07 29.april 2016.

    Prav imaš. Pa že od vsega začetka "tupijo" tile veleumni psihologi kako takšni oglasi ne zaležejo. Jaz še danes živo spomnim prvih, ki sem jih kot otrok gledal in so bili dejanske prometne nesreče posnete... Od takrat se na cesti ...prikaži več ne zaj...Kaj pa psihologi znajo s pijanci? Vse edukacijske, rehabilitacijske in ostale delavnice so zreducirane na "easy money", vprašalnik o tveganem pitju alkohola, par nasvetov in adijo ter nasvidenje čez nekaj mesecev. Se mi zdi, da je bilo prej manj nesreč, ko so avtošole potrdila kao prodajale kot je sedaj.

  • pisava 14:44 28.april 2016.

    Veliko več je treznih psihopatov, ki imajo sami s seboj probleme in se po cestah izživljajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.