Avto /avto/na-strom
30762 ogledov

Zakaj Tesle v mrazu v Evropi niso obstale kot v ZDA?

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 08:21 27.januar 2024.

    Električen avto je samo trend, enako kot BMFe. Onesnažuje več kot bencinc, nima dometa, pozimi zmrzneš v kabini, stalno na kablu, vzdrževanje drago. Ima kolega vw id4 in ga preklinja. Sploh zdaj ko je hladno. Aja, se vozi na lokaciji gorica - logatec.

  • Plavi-mil 10:00 27.januar 2024.

    Nehajte nategovat ljudi, to el. sranje je samo za polnjenje vaših žepov.

  • Željko 08:29 27.januar 2024.

    Vedel sem prej in vem zdaj elektro avti so sekret.

  • Kmodri_ 13:28 27.januar 2024.

    Zaradi električarjev bo cena elektrike poskočila v nebo...raja pa bo živela ob svečah! Zato ne, hvala!

  • atamama 12:43 27.januar 2024.

    Problem je, da avtor ''svojo malho hvali''. Daljnega 2005 in okoli so vsi novinarji pisali o tem, da bo EV cenejši zaradi materialov.....In danes? Taisti novinarji hvalijo EV, stroškovno pa ne pogledajo ekstadobičkov, onesnaževanja v tujih celinah...Hkrati so cene enormne, ...prikaži več subvencije dobijo od revežev. Pa zakaj? Ker so delničarji tudi poznani SLO politiki, da ne govorimo o EU smetani. Zato so si zakonsko omogočili profite na račun raje. Ostale tech pa zavirajo, saj si morajo povrnit vložek.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 10:07 27.januar 2024.

    Vaš "strokovnjak" ne govori resnice..Električna vozila imajo v mrazu vsaj dva problema...Prvič se doseg vozil drastično zmanjšuje z mrazom in prav tako ob mrazu baterije ne moremo do konca napolniti...Zaradi te kombinacije so ti posnetki, ki pa niso "le z ...prikaži večz ene pumpe", kot laže avtor...

  • peter25 11:38 27.januar 2024.

    Problem teh modernih vilicarjev je, ce se kaj pokvari rabis programerja. Ti racunajo krepko vec, kot mehaniki. Prav zaradi tega krepko izgubijo ceno in se jih je problem nebiti. Avti niso bili popularni zaradi elektrike, ampak zaradi vseh dodatkov in ...prikaži več subvencij, ki so jih ponujali. Imas veliko odraslih s polnimi denarnicami, brez obveznosti in z dolgocasnim zivljenjem, ki so ze zdavnaj izgubli smisel za kmecko logiko. Zato lahko prodas vsako smet. Hkrati tesle ni mogoce izdelati brez nafte.

  • rd2dmk2 14:30 27.januar 2024.

    še en problem je v mrazu bakreni kabli ratajo trdi ko beton, in to bo pokal in crkaval, predvsem na domačih polnilnicah. drugič hekerji znajo svašta,če tesla posodobii teslo, da mu zmanjša doseg, potem vam bodo hekerji še kaj lepšega ...prikaži več naredil. zadnjič sem gledal oddajo o avtonomni vojski. a veste kaj je bil hec. ne rabijo več tankov-- imajo samovozeče avtomobile- VAŠE ! bučki.

  • AnGus 15:53 27.januar 2024.

    "Kaj bi bil arabski šejk brez nafte? Tako pa so eni najbolj pomembnih ljudi na svetu, ki odločajo o svetovni politiki. Treba je vedeti, da s tem, ko opuščamo nafto, enim hodimo po prstih. " <-- NEUMNOST! Šejki so že ...prikaži več zdavnaj svoj denar prestavili v druge panoge in investicije, tako da se nimajo česa bati, ko/če ne bo več motorjev z notranjim zgorevanjem. Poleg tega pa se nafta uporablja tudi za kaj drugega, ne le za gorivo.

  • slavauk22 08:05 27.januar 2024.

    SE STRINJAM.......TUDI DIZEL ZMRZNE POD IZREDNIMI NIZKIMI TEMPRERAUTRAMI......

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:47 27.januar 2024.

      Bencinar je zakon

    • slavauk22 12:31 27.januar 2024.

      elektrika tud :) nisi ga imel probaj potegne bolje kot kak becinar

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:15 27.januar 2024.

      Ga ima nečak,nič posebnega,pa vsak dan kot tele sedi na polnilnici ha ha ha,ne hvala

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:40 27.januar 2024.

    Mi imamo 220 V,američani pa 110V evo zato, hahaha

    • DS 12:04 27.januar 2024.

      Mi imamo 230 V (400 V 3 faze), Američani pa 120 V (240 V, 2 fazi). Recimo Tesla ima za US max 11 kW za domače polnjenje, za EU pa 7,4 kW. www.tesla.com/support/charging/wall-connector#vehicle-charging-speeds www.tesla.com/en_eu/support/charging/wall-connector

    • Dsgi0KQt1205 20:00 27.januar 2024.

      Woww... Wise guy 😂🤣

  • Francs 20:12 27.januar 2024.

    Zaenkrat bom rekel ne hvala . Ko bo tehnologija uporabna za dostopno ceno takrat bi me pa zanimalo , do takrat pa še enkrat , ne hvala

  • Plavi-mil 08:19 28.januar 2024.

    Vsak svoj biznis hvali, veš, da ne bo povedal resnico, ne hvala električnemu sranju.

  • Lion0077 08:31 28.januar 2024.

    Naj si teslo kupi Teslo... 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  • Idioti 17:54 31.januar 2024.

    Jaz vozim elektrokombi in nimam z njim nobenega problema , razen ker za gretje porabi še več kot enkrat za samo vožnjo .

  • Avatar rajko55
    rajko55 08:51 28.januar 2024.

    Aja? Zakaj pa sem prejšnji teden svojega soseda in ponosnega lastnika tesle, vsak dan vozil do najblizje avtobusne postaje?

  • Dsgi0KQt1205 20:03 27.januar 2024.

    TESLA GO HOME !!! 😱🤣🤣👎🏻👎🏻😳👎🏻👎🏻

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.