Svet
37132 ogledov

Velika podražitev cigaret in alkohola

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JLPiccard 15:02 09.oktober 2018.

    zakaj se na Žurnalu pojavlja vedno več novic s Hrvaške?? Kaj nas mora res zanimati??? nehajte dej...

    • Avatar vec
      vec 12:03 10.oktober 2018.

      zato ker pri nas ni novic oz se nič ne dogaja, seveda se in to veliko samo ne smeš pisat če hočeš bit politično korekten, pol pač objaviš zgodbo iz hrvatske, bosne, venezuele, cigolanda ipd. doma pa samo če je ...prikaži več bil kdo pijan za volanom ali nov startup ki je naredu jogurt z okusom polarnega bora :)

  • Notsocommon 21:52 09.oktober 2018.

    Ti naši brihtni sosedje so že kdaj slišal kaj se zgodi če preveč pas zategneš. Prohibicija je super stvar. Za proizvodnjo "domačega" naključnega alkohola v naključnih odmerkih. Super. Za proračun sploh - bolnišnice bodo še bolj polne zastrupljenih ljudi.

    • Avatar vec
      vec 00:34 10.oktober 2018.

      moonshine alko in domač tobak, nema boljega

  • mizimazi 16:08 09.oktober 2018.

    Ha ha ha....hrceki se ponovno kregajo z belim kruhom...drugo sezono bojo dobil po picki zarad dviga cen v turizmu....zdej pa se to...treba jih je ugasnit...pa priklopit na beograjski pasaluk...

  • Avatar Leon
    Leon 14:31 09.oktober 2018.

    In kam bo šel ta denar ? Kupovali bodo oklepnike ,rakete .......kaj je z vami ljudje ? Postavite se na zadnje tačke in vprašajte , kdaj bodo denar namenjali za zdravstvo in socialo ter izboljšanje razmer ,da bodo mladi kadri ...prikaži več ostajali doma in skrbeli za te debele birokratske riti .

    • janez60 15:58 09.oktober 2018.

      Te pa res skrbi za Hrvate.

    • fiston 16:10 09.oktober 2018.

      Nič bat. Ga ne bo ravno v izobilju. Verjetno bodo zdaj še več švercali iz Bosne. No mogoče bo pa to tako donosen posel, da se ne bo več splačalo beguncev švercat.

  • samo.jst 07:23 10.oktober 2018.

    "Hrvaško ministrstrvo za finance"... koga to zanima? Tudi če dvignejo cene za 300%. Baje smo še vedno v Sloveniji, zato so spremembe pri sosedih kot lanski sneg.

  • jakec42 08:42 10.oktober 2018.

    Če bi šel ta denar v zdravstveno blagajno v redu,samo to gre v nenasitno državno vrečo!

  • Avatar vec
    vec 00:10 10.oktober 2018.

    ma prav majo, sem kadilec in pijem tud kak alko občasno, rad bi se losal cigaret pa ne gre, čim spijem pivo začnem kadit k lokomotiva, v avstraliji je škatla marlbora 36 dolarjev, naj bo še pri nas tako. Gre ...prikaži veče se predvsem za to da jest neham kadit, ter da država pobere denar prvo od KADILCEV oz prvo njih spravi na beraško palco, ker ko bomo VSI nehal kadit bodo na vrsti pederčine ki NIKOL ne gredo v gostilno, ampak so zdrkali protikadislski zakon, TAKRAT bodo pa začeli plačevat TUDI ONI KONČNO.

  • satir 12:46 10.oktober 2018.

    Sam da prns ne podražjo čikou, k pole ne bo za živt, k moja mama tulk kdi, da n buo za kruh.

  • maresem 18:56 09.oktober 2018.

    Edino pametna poteza, škoda le, da vi v SLO.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 12:32 10.oktober 2018.

    Koga kurca zanimajo Hrvati,in to pišete woooow,a ko Zoki krade se pokakate.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 17:18 09.oktober 2018.

    Ne gane me, ne gane me, ugasnil je moj plamen, pojdi, preden v tvojo past se zopet ne ujamem. Ne joči se, ne prosi me, naj enkrat še poljubim te. Adijo! (Werner)

  • Skipi 15:51 09.oktober 2018.

    Saj pri nas lahko enako naredijo mene ne moti, ne kadim in ne pijem alkohola. Po želji...

  • wingspan15 13:58 09.oktober 2018.

    Škoda, da je to le na Hrvaškem. Ne bi bilo slabo, če bi to bilo tudi pri nas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.