Magazin /magazin/vip
47 ogledov

Zakona za Peterko dokončno konec?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dejan Kodrič 11:21 12.september 2012.

    Nikoli mi ni bil všeč in nikoli nisem verjel vanjga.

  • saramara 10:29 12.september 2012.

    Kar naj ga se naprej biksa! Ko se ga bo definitivno navelicala in vrgla skozi vrata, bo prepozno za karkoli.Ocitno mu je alkohol pomembnejsi od druzine!

  • wingspan15 11:41 12.september 2012.

    Če je tip dober športnik, ne pomeni to, da je tudi dober in zrel človek. Sicer pa mi od nekdaj deluje razvajeno in sila nezrelo. Najsi se Reneta še tako trudi, njej res kapa dol, črepinje skupaj krpat se ponavadi ...prikaži veči ne izide. Tudi za otroke ni dobro, da se vstraja nekje za vsako ceno.Sicer pa star slovenski pregovor pravi, da pijanec se spreobrne, ko se v jamo zvrno. Za dobro vseh jim iz srca želim, da temu ne bi bilo tako.

  • Bučka 12:22 12.september 2012.

    Ja pa dajte ga že pustit pri miru, no..

  • Sandi Miladić 12:42 12.september 2012.

    Dobro klapa ni lepo srat po nekom za katerega smo navijali in je predstavljal našo državo ne enkrat in ne neuspešno. Ni fer od vas. Mene bolj kot to moti ena druga stvar, MEDIJ! Zakaj sploh take stvari objavljat? Kaj, ...prikaži več, da sej jih ja javno označi, da človek res ne more v miru prebrodit krize, da zapade še v depresijo in pod stresom rešuje probleme?Pa kolko je takih ki imajo probleme z alkoholom, samo bojijo se ostalih ljudi z predsodki, očitki in obtožbami. Jaz bi ga tudi lahko obtoževal, ker ima tri otroke in ga pije kot žolna pa žena itd. itd... Kaj me briga za enga Primoža.Gdo pa je on meni??? Primož ni prav nič ubogi kot ga medij prikazuje, sam si je kriv in sam si bo uničil vse in ne alkohol, ker alkohol ne razmišlja on bi pa lahko! Imam prijatelja z enakim problemom pa ga nihče ne izpostavlja in dela ubogega. Gdo pa je on vam?

  • Sandi Miladić 12:43 12.september 2012.

    Bi bilo treba prepovedat take članke!

  • 1111 13:03 12.september 2012.

    ...verjetno, da je tudi kaki novinarček, ki ima še hujše probleme kot Primož, pa ga noben ne blati in razkriva njegove družinske zadeve...kam smo prišli, samo, da se klika in prodaja...

  • Klavdija Kresnik 20:40 12.september 2012.

    puste jih že pri miru vsak naj poskrbi zase pa bo čist ok

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.