Slovenija
3400 ogledov

"Žal mi je le, da sem podpisala pogodbo za 30 let"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • samo.jst 10:51 10.marec 2014.

    Življenska zavarovanja, dodatni pokojninski stebri, dolgoročna varčevanja za otroke, itd... denar na banko (glede na čase, boljše doma v nogavico ali sef), vse ostalo je nateg. Tudi če po 30ih letih boste dobili kaj denarja, bo vrednost primerljiva z nakupno ...prikaži več vrednostjo 6ih mesecev vplačevanja. Patent zavarovalnic je zelo preprost - pridobi od ljudi čim več denarja in jim ga blokiraj za čim daljše obdobje. Ko bo čas za izplačila, te ne bo več ali pa bo vrednost nična... Na žalost niso nič boljši od piramidnih sistemov, le več časa si vzamejo.

  • mkmorfius 00:27 10.marec 2014.

    Evo, praktični primeri so pokazali, da je vse samo nateg za denar! Zavarovalnice se hvalijo z rekordnimi dobički, ko pa nekdo želi izplačilo svojih vplačanih premij imajo pa 100 in en izgovor zakaj ne moreš dobiti izplačano NIČ!

  • mkmorfius 00:29 10.marec 2014.

    Seveda v teoriji si pa kr neki na plusu ker so oni sposobni upravljat tvoj denar, pa ker so tolk "dobri" te bojo še zavarovali zraven! NATEG NA KVADRAT!

  • mkmorfius 00:30 10.marec 2014.

    Mater JIM HEBEM!

  • renemario 06:35 10.marec 2014.

    Seveda zavarovalnice odsvetutjejo dvig lastnega vloženega denarja, ki ga obračajo do onemoglosti. Denar sem že zdavnaj dvignil in ga ne mislim podariti nobeni zavarovalnici več.

  • Mio Mondo 08:30 10.marec 2014.

    Bravo. Milo za žajfo!

  • dragec 10:13 10.marec 2014.

    V krizi se poveča nezaupanje v finančni sistem, zavarovalnice so samo ena velika potegavščina

  • erikkk 10:44 10.marec 2014.

    Pamet v glave pa vse pobrat iz zavarovalnic ven... Absolutno nimate nič od tega... samo podpirate nekoga da si lahko tala visoke plače medtem ko vi životarite...

  • kapibara 11:06 10.marec 2014.

    Prva taka jeTriglav...pa še za žledolom, je izjavila, da ne spada v škodo, ker je to dolgortajen postopek(da do tega pride) in bi lahko med tem preprečil škodo... :-(

  • realna 13:00 10.marec 2014.

    Samo še en način kako spravljati ljudi ob denar. Kdor je pameten varčuje v štumfu in to je to. Pa kur** je slovenistan pravna država-če nam lahko zavarovalni agenti lažejo v fris in nam dajejo pogodbe v drobnem tisku. Kak ...prikaži več kurč** sistem je to, da so najbolj pomembne stvari napisane v tako majhnem tisku da ga brez lupe ne moreš prebrat????? v glavnem, sistem je v osnovi zavožen, zgrajen na neizobraženi raji ki se jo lahko nateguje do onemoglosti. zato ker so ljudje nerazgledani in se niti ne zavedajo da jih eden nateguje na suho.

  • rompi 13:16 10.marec 2014.

    komu lahko v tej državi sploh še zaupamo?

  • dragec 14:37 10.marec 2014.

    Žal, bobenem

  • Ferluci 10:52 17.december 2016.

    Zaupaj sebi in svoji pameti!

  • hubertfast 06:34 10.marec 2014.

    To talno nategovanje, jaz sem pri Triglavu tudi prekinil in mi ni žal. Nategnil me je pa agent, ki mi je rekel, da lahko prekinem kadarkoli. Agent je bil sorodnik, zato sem mu verjel. Seveda nisem bral drobnega tiska. Od ...prikaži več takrat z njim ne komuniciram več, pa še kar nekaj drugih pogodb sem mu drugje razdrl. Sem mu zavarovance za avte in hiše odpeljal na drugo zavarovalnico, tipu se je čisto mešalo. Mi je grozil, da me bo tožil.

  • mrki 07:29 10.marec 2014.

    jap, tale zavarovalniški nateg sem jaz prebolel že pred par leti. Ko prekineš pogodbo ti poberejo kar nekje do 40% tistega kar si vplačal, zato je bolje da si doprete knjižičo na POŠTI in gor polagate viške :) , tako ...prikaži večko vam bo vsaj vse ostalo oz. boste sami krivi če nebo nič na knjižici .

  • Mrcina 10:09 10.marec 2014.

    Zavarovalnice samo "nategujejo". Jaz ne sklenem več nič kot avtozavarovanje ! Življenjsko sem pa zamrznila, ne dam jim nič ! Raje denar pod "pojšter "!

  • kapibara 11:14 10.marec 2014.

    Pokojni oče mi je že pred leti , ko sem se odpravljal na samostojno pot življenja, reku: Zavarovalnice so davek za norce..Sodelavkin bratranec imel zavarovano čredo govedi v štali. Požar vse uniču, preživela ENA krava: Odgovor zavarovalnice,je bil nekako tako ...prikaži več :Ni vam pogorela CELA čreda, ampak večina..je reku, če bi to vedu, bi ta preživelo v štalo vleku, ne pa ven.. Katera zavarovalnica je pa to bila, ne povem, vem samo, da se je to zgodilo ene 35-40 let nazaj..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.