Slovenija
3575 ogledov

Žan Mahnič se je obrnil na Ustavno sodišče, a pogorel

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Uroš Fric
    uros8 22:29 25.september 2023.

    Z zadovoljstvom sem prebral naslov. Saj to je ta tip, ki je grozil nekdanji generalni direktorici policije, pa Delovemu dopisniku iz Bruslja in verjetno še komu. https://insajder.com/slovenija/res-varnostno-obcutljiva-zan-mahnic-rasist-povratnik-z-zaljivko-ocrnil-clanico-gibanja

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 22:59 25.september 2023.

    Joj,joj, zdaj ga bo pa se ljubljeni vodja poslal klecat v kot ker ni uspel

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 05:32 26.september 2023.

    Majhentićev domet je pisanje pamfletov in smernic, ki jih kreteni potem ponavljajo te po raznih forumih..Nekateri tukaj dobro vedo o čem govorim..Glavni ideolog kleti na Trstenjakovi pač ni primeren da bi bil v kakšni nadzorni komisiji, niti tisti za nadzor ...prikaži večor tramvaj komande..:D

  • sam1 08:08 26.september 2023.

    Odojek bo spet cvilil......

  • Avatar Lion007
    Lion007 09:58 26.september 2023.

    A to teslo zna kaj drugega k telefon u rokah držat.... Otrokom bi vse telefone v šoli pobrali, sami bi pa igrce špilal. Banda pokvarjena....

  • Antivaxer 07:10 26.september 2023.

    "Verjemite mi, da če bi jaz odločal, potem ne bi bil samo trikrat ali na štirih protestih uporabljen vodni top ali pa solzivec, ampak bi razhajkali te protestnike že na prvih dveh protestih in v Ljubljani naredili red" Avtor: black ...prikaži več tie dress code Ni kaj dodati, fant je res mogoče malo zaostal. Je pa odličen kader za SDS, ja, to pa ja...

    • fuckZ24 08:18 26.september 2023.

      Če bi jaz odločal, bi take gnide kot je on, izginile v kočevskih breznih.

  • franc64 08:24 26.september 2023.

    Niti bog otac mu ne pomagar

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:33 26.september 2023.

    A je njegov ata velik vplivnež?sam vprašam

  • Kmodri 12:33 26.september 2023.

    Mah, nič!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.