Slovenija
70 ogledov

Zanikanje vodilnih pri NLB-ju glede kredita Dimičeve

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stilist 12:31 25.februar 2016.

    Pa saj so podpisi, samo na takih sodiščih kot so pri nas, je vse odvisno čigavi so.

  • Senior 18:52 25.februar 2016.

    Kakšno škroputalo so naši lopovski bankirji. Ve se, kdo je krivec in mora biti kaznovan!

  • h3o 12:10 25.februar 2016.

    škoda je ogromna, nihče ni nič kriv. Nekdo JE kriv in tiste ki tajijo bi morali dobiti 2x večjo kazen!

  • stilist 12:28 25.februar 2016.

    Kakšne laži! Ni slišal za Dimičevo. Jaz sem bil 25 let komintent NLB, ko pa sem zaprosil za stanovanjski kredit so mi naračunali najmanj ugodnega od vseh bank. Sem šel potem k drugi banki. Sodelavec pa se rad pohvali, kako ...prikaži več je zaradi poznanstva z uslužbenko na NLB dobil zelo ugoden kredit, ki ni bil stanovanjski, pogoji pa ugodnejši.

  • Avatar mike1968
    mike1968 12:30 25.februar 2016.

    mreženje....

  • Avatar Leon
    Leon 08:50 26.februar 2016.

    Banke so bile v državni lasti katero vodi politična nomenklatura !

  • Avatar Leon
    Leon 08:48 26.februar 2016.

    Čudno ,da nihče ne omenja Boruta Pahorja takratnega šefa Dimiceve ? Kadar nekdo odobri kredit osebi stari 75 let in to na 30 let .................to pa mora biti po VIP osebnost.

  • Žurnalček 23:20 25.februar 2016.

    Bagra Slovenije , jaz sem kriv , a je zdej u redu PVMLM !

  • Avatar mike1968
    mike1968 12:41 25.februar 2016.

    mreženje......http://www.publishwall.si/Mike.1968./post/173407/dobro-prepletena-slovenija

  • Avatar olor
    olor 11:44 26.februar 2016.

    Kolikor vem je bila kreditno nesposobna za tako visok kredit, tudi zavarovan ni bil primerno. In kdor je pač podpisal je odgovoren s podpisom. A ni tako? Da pa ni bral kaj je podpisal je pa njegova stvar.

  • jakec1575 13:10 25.februar 2016.

    Madtem, ko se na prvih straneh spet ukvarjamo z begunci, je vmes preteklo dovolj časa pozabe, da lakomne sile brez krivde sedejo v sedlo nazaj. Recimo, Matej Narat bo direktor hotelov, NLB je pod krinko preglednejše prodaje razširila nadzorni svet, ...prikaži več pocasi bo zamenjala upravo in ekola spet privat bankomat. Navadni državljan polne obresti, vip pa brezobrestno. Saj placujejo kredit? ja, jaz bi tudi po znizani obrestni meri. kdo to placa? Ljudje s prihranki 1000€ in krediti z normalnimi obrestnimi merami. Namesto ,da se zbirate proti migrantom, se raje zacnite pred domovi teh, ki so vam vzeli najsvetejse.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:04 25.februar 2016.

    Seveda so vsi nedolžni. Na delu so bile zlobne sile, vsi prisotni pa samo nedolžne žrtve neznanega čarovniškega uroka. A dej dej..a smo v srednjem veku al kaj?Če se ne ve kdo je kriv..naj se kaznuje vse ki ...prikaži več so imeli karkol s tem poslom. Pa je zadeva rešena. Kaj komplicirate?

  • Avatar olor
    olor 14:51 25.februar 2016.

    V torek je za Odmeve na Slo 1, dobro povedal Dobovšek. in kaj sedaj, karava gre dalje, ti se pa jebi.

  • Robert Zibert 00:27 26.februar 2016.

    Saj bomo spet davkoplačevalci poplačali, pač nekaj ljudi ima možnost, da dobiva plače od davkoplačevalcev pač gremo nazaj v sužnjelastništvo, še malo pa se bodo začeli kregati med seboj.......

  • dragec 12:53 26.februar 2016.

    Saj, menda je "barbika" v postopku pridobivanja posojila bil žirant, a ne. Saj je povedal, da bi za njo dal roko v ogenj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.