Avto
5139 ogledov

Zanimivo, kakšna je razlika v hitrosti, če je merilnik vklopljen ali izklopljen

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 10:33 16.april 2018.

    pravi voznik lahko vozi po omejitvah brez gledanja na števec. in z tem da veš pozornosti kaj se dogaja na in ob cesti.

  • Avatar Leon
    Leon 08:58 17.april 2018.

    Primer takšnega semaforja iz MB pred šolo Ludvika Pliberška je katastrofalen ! Omejitev 40 km prevozi 99% voznikov , saj menijo da je 50 km , tako iz navade saj ne gledajo prometnih znakov med tem ko telefonirajo . Banalnost ...prikaži več vsega pa je ,da NI NIKOGAR ,ki to nadzira ,beleži in kaznuje .

  • Snežinko 14:11 13.junij 2018.

    Te raziskave pokažejo samo, koliko ljudi realno ne gleda na svojo hitrost oziroma nima pojma, koliko vozi. Ob takem znaku pa se predramijo in podzavestno pohodijo zavoro. Če se v vsakem trenutku zavedaš svoje hitrosti te ti znaki ne ganejo. ...prikaži več Pri meni imajo te table ravno obraten učinek: pred tako tablo avtomatsko pohodim gas, da se mi prikaže rdeč prst dol ali jokec, še posebej, če sem prej vozil po predpisih. Tako da enega odštejte od statistike...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.