Slovenija
2368 ogledov

Zaposlen, pomagal pri poplavah, a Slovenija ga želi deportirati

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 17:35 11.januar 2024.

    Ni mi čisto jasno kaj žene ''ambasado rog'' v gonjo za migrante.Poskušal sem nekaj let nazaj, ko sem par deklic in dečka dobil z mojim kolesom v kosih in sem v zameno odstopa pregona hotel, da pomagajo starejšim osebam na ...prikaži več področju LJ.To pa ne, raje zapor ali kaj drugega, da se bodo one s ''starci ubadale''?NE, zato smo ostale v LJ.Opazil pa sem, da je vznemirjenje stika s tujcem kot droga, ki jo morajo vzeti za funkcioniranje. In to, da si še proti ''sistemu''. ''Full'' pogoji orgazma, kajne?

  • Luksi 17:45 11.januar 2024.

    Predati bi ga morali organom izvorne države, edino tako bo problem rešen. Če ga prestavimo na Hrvaško, zakaj so nekateri mnenja, da tam ne bo posiljeval in kradel. Morali bi očistiti celo Evropo, potem pa bo mir.

  • andrej084 19:19 11.januar 2024.

    Če je prišel nezakonito, ni opravičila, deportacija takoj,

  • onxxx 19:04 11.januar 2024.

    Pošiljite jih tja kamor so bili povabljeni- v Nemčijo.

    • kapibara1 07:43 12.januar 2024.

      Tam dobi papirje in se legalno vrne na poplavno območje..

  • onxxx 19:02 11.januar 2024.

    Kako lahko migrant brez azila in papirjev sploh dela v slovenskih podjetjih? To je delo za delovno inšpekcijo, durs in policijo da jih odpika nazaj v zbirni center in ne da se tu za njih dela še reklama. Seveda pa ...prikaži več si ga vedno kot do sedaj še kdo lahko odpelje domov.

  • pipi3 18:20 11.januar 2024.

    Čez par sezon zna bit novi mandatar...

    • Ender3 18:36 11.januar 2024.

      Morda kak član nove politične stranke proti Jajoševi sekti. Ne bo samo drug obraz temveč še druga polt. Omenjenemu bi se zmešalo..

  • Kmodri_ 19:50 11.januar 2024.

    Vsi, ki pridejo zakonito so dobrodošli! Aja, je lažje priti nezakonito...

  • kapibara1 18:00 11.januar 2024.

    Se vprašam: Le kaj država zavlačuje in odlaša..??

  • Hasan 21:03 12.januar 2024.

    Ambasada Rog degeneriranci levičarski.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.