Slovenija
32037 ogledov

Spar s potezo, ki dandanes bolj preseneti kot ne

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 13:17 01.februar 2023.

    pazi malo izplačali so nagrado za poslovno uspešnost.. a vam je jasno kaj to pomeni? imeli so famozni dobiček in to v času velike inflacije in ojojoj govorenja, kako morajo zniževati marže, da so konkurenčni. in sedaj še lahko dvignejo ...prikaži večo plače, ne samo minimalne, vse, do direktorjev. dajte mal pobrskat kako so jokcali pred leti ko je bilo treba mal vzdignit minimalno plačo na 700 €. zdej pa hitro prašat tiste na trgovinski zbornici kako jim rata, da bi še drugi in mi potrošniki lahk mal zadihal

    • oneh 13:28 01.februar 2023.

      Visoka inflacija pomeni, da je v obtoku več denarja, kateri je zato manj vreden. Če tiste viške denarja razdeliš bodo res zaslužili vsi več vendar si bodo lahko kupili enako dobrin. Torej ne bo hihče bogatejšo ampak bodo vsi živeli ...prikaži več naprej enako kot pred inflacijo. Drugače pa- namen podjetja je, da dela profit, ne da prozvaja karkoli. Ko je znani levi dr. ekonomije rekel, da namen Adrije ni delanje profita ampak prevoz potnikov je šla dokaj hitro v maloro. Zato mej svobodo in levaki plešite.

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:10 01.februar 2023.

      oneh,ti zahtevaj ,da nočeš povišice,ostalim pa ne diktirat

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 16:46 01.februar 2023.

      Gospa Marija Lah iz trgovinske zbornice je kričala da bo na tisoče trgovcev ostalo brez službe če ob nedeljah zaprejo trgovine. Zdaj pa na tisoče trgovcev iščejo za delat. Kdo je tu nor?

    • Ender3 16:55 01.februar 2023.

      Tudi gospa Marija Lah bi morala malo pazit, da ne izgubi svoj dobro plačan stolček.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:18 01.februar 2023.

      Ta gospa se nikoli ni delala vedno le greje dobro plačane fotelje

    • rd2dmk2 20:42 01.februar 2023.

      oneh in vsi ostali ekonomisti , povejte mi zakaj je smisel podjatja dobiček ? komu pa bo dobiček ? no komu ? skupnost dobi davke, dobavitelji so poplačani, delavci plače, zakaj bi moralo nekaj ostati ? no zakaj ? zato ...prikaži več da se kaj novega dogradi ? a res ? za to se dobi kredit, ker drugače bi banke vse propadle. da neki lastnik kupi kaj ? kaj torej kupi ? brezveszne avte, brezvezne ladjem brezvezne vile, brezvezne fuznaliste. torej se rabi dobiček ?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:03 02.februar 2023.

      Imaš prav. Ampak dobiček se deli tudi raznim gospem Lah ki se sončijo po raznih združenjih in inštitutih.

  • Bedarija 14:40 01.februar 2023.

    Ja nevem v kerem filmu ti živiš, ampak valda da imajo trgovci ubitačne marže. Koelga delal na kruhu pa torticah, je reku oni kupijo tortico za 10centov prodajajo pa jo za 1,50€. Včasih so imeli vsaj v šparu mesto znižanja ...prikaži več pred iztekom roka (še sam sem kupoval tam) tortice po 25centov, ki so redno stale 1,50€--> še vedno so zaslužili... Dandanes pač vsi jamrajo, od Petrola, Špara, zavarovalnic kak so boge..to je naravn proces slovencelnov...

    • Ender3 17:02 01.februar 2023.

      Bedarija👍 včasih so se izgub podjetja izogibala, danes jih vnaprej ugrajujejo v svoj poslovni model. In to je to, govori njihov oglaševalski moto..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:44 01.februar 2023.

    Ja ha so se odločili povišati? Ne država je določila minimalno plačo in to so morali storiti. Zdaj se pa kao lepe delajo kako so dvignili plače.

  • 4krogci 17:26 01.februar 2023.

    Najnizja je se vedno postavljena na visino minimalne place kot dolocila drzava, tko da ne tle neki da je spar dvignu!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:43 01.februar 2023.

    Spar je pameten. Naredil si je brezplačno reklamo. Cene imajo tako nabite da lahko v akcijo znižajo celo do 40 ali 60%. Bolano.

    • Kojak 19:56 01.februar 2023.

      POtem kupuj v Mercatorju...slovenačkom trgovcu. Sam kupujem v SPARu, daleč najcenejši.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:01 02.februar 2023.

      Saj tud jaz kupujem v Sparu. Se strinjam da je Mercator najdražji. A v Sparu kupujem blago v akciji . Blago po njihovi redni ceni pristane v moji košarici če jo res nujno potrebujem takrat.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 09:43 02.februar 2023.

      Mislim,da verjetno vsi tako delamo. Kupujemo v akciji,pa znižano,pa pred rokom,pa ne vem še kaj!!!! Da vsaj malo umirimo inflacijo v denarnicah. 😖😠

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 00:15 02.februar 2023.

    Jah, na nas racun. Cene so nore. Pa se robe nimajo, police so vedno bolj prazne, kruha pa po 18 uri dobis samo za vzorec.

  • leonardo 07:31 02.februar 2023.

    Že od samega začetka obratovanja Špara v bližini mojega doma kupujem tam. To je že več kot 10 let. Lahko rečem samo, da ni nobene pocenitve " košarice" Pred nekaj meseci sem za mojo košarico plačal 100 evrov, včeraj sem ...prikaži več plačal 155 evrov. Ni se podražilo le meso. Če pa je kaj ostalo na isti ceni je proizvajalec za enak izdelek ( rikota s špinačo _ Rana) znižal težo iz 40 g na 20. Ne nas hecat. Vsak polpismen človek vidi kako se je vse podražilo.

    • leonardo 07:55 02.februar 2023.

      Se opravičujem. Pa ne za ceno ampak za grame: torej Rikota s špinačo prej 400 gramov sedaj ista cena 250 gramov. V Hoferju imajo še vedno 400 gramske za isto ceno.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 09:46 02.februar 2023.

      Sej te razumemo. To so druge lovke iste hobotnice!!!

  • Matjaž Kotnik 17:14 01.februar 2023.

    Protest je v Ljubljani , upokojenci , več 10000 jih je, halo. Vas ne zanima?.

    • lojs 17:48 01.februar 2023.

      čakajo na navodila svojih šefov ... zaenkrat tema ni zanimiva, ker ima sušnik še dovolj visoko penzijo

    • Avatar pantani
      pantani 06:57 02.februar 2023.

      Po videnem, so njihovi šefi iz vrst SĐS!!!

  • lojs 17:37 01.februar 2023.

    spar je presenitl, ker je plače dvignil za 10% ... jest sem frapiran , ne samo presenečen ... da je pa kaj takega možno, si pa ne bi mislu ... še čudno, da kdo opazi koliko se vse podražilo, očitno ...prikaži več je tudi vlada obupala, ni več slišat kaj je s tistimi primerjavami cen

    • oneh 20:06 01.februar 2023.

      Še delajo, še... zadnja košarica je pokazala, da so cene primerljivih izdelkov padle, ti pa o podražitvah?! Bo pa ja držalo kar taubi reče in ne kar ti ali jaz ali kdorkoli normalen občutiš, še posebej sedaj, ko je svoboda in levaki plešejo.

    • lojs 20:14 01.februar 2023.

      prejšni dan sem bil v sparu, paket 16 wc rolc skoraj 8€, sicer paloma, ampak ... zelo poceni, ni kaj

    • Avatar pantani
      pantani 06:59 02.februar 2023.

      Jp, iz 5€ je šlo na 8€ in to je po njihovo 10% inflacija,ovce pa še kar verjamejo!!!

    • leonardo 07:57 02.februar 2023.

      Oh Oneh, nehaj že plesati, saj si že obrabljen.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.