Slovenija
20572 ogledov

Zaposlenim v zdravstvu kar do 2000 evrov dodatka mesečno

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 08:47 12.november 2022.

    krasen dodsatek za kakšno obremenitev ? pek, ki del vsak dan nočni šiht pa ima plačo 1047 bruto.

    • mph2 09:02 12.november 2022.

      No, verjetno se ni šolal po 10 ali 12 let za tisto plačo. Se pa strinjam, da bi najnižja plača morala biti višja, nekje se pač štarta.

    • rd2dmk2 09:10 12.november 2022.

      mph2 ok 10 let šolanja. v redu.. povej mi koliko se je sprememilo človeško telo v zadnjih 1000 letih ali pa recimo v zadnjih 20 letih. dohtar se uči za poklic 10 let v redu. me pa zanima koliko se ...prikaži več potem med poklicem se uči(jo) da lahko normalno opravljajo svoj poklic. recimo vzemimo avtomehanika. se uči 4 leta, potem pa: vsako leto nov tip motorja da ne omenjam dodatkov v avtu. če hočeš bit zraven si v šoli vsak dan. pa to ni edini poklic. recimo računalničarji samo še za primer.

    • mph2 11:03 12.november 2022.

      Medicina se zelo spreminja, glavni problem je, če te danes zdravnik uči z znanjem od 50 let nazaj ali s takratnimi metodami. Definitivno ne bi primerjal njihovega poklica z drugimi. Bi pa bilo za vpeljat nagrajevanje pri delu, so zdravniki, ...prikaži več ki bi bilo prav, da dobijo duplo pa tudi taki, ki še minimalca ne zaslužijo. Itn.

    • rd2dmk2 12:28 12.november 2022.

      ja no metode se spreminjajo in orodja tudi, samo število reber je enako in želodec dela še vedno tako kot pred sto leti. z razliko da dons v njega mečemo čuda božjega. sem pa dejal poklic avtomehanika bo čez deset ...prikaži več let izumrl, pa se otroci danes šolajo za to. kaj bodo potem čez 10 let počeli ? šli spet v šolo ? ali se sami sprot naučili. kako pa te zdravnik zdravi ( ne pa pozdavi) je pa drug problem. edini ki kolikor toliko pozdravi je kirurg, ki odreže, paje mir. posebej ko odreže glavo neumno.

  • pofukanavlada22 08:59 12.november 2022.

    kakšen dodatek, še poberejo naj jim kar imajo naj zmanjšajo plačo, kreteni doktorski podkupljeni fašisti....

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:42 12.november 2022.

    Bravo,potem zdaj pričakujemo navadni smrtniki hitro zdravljenje itd,to bo šlo kot po maslu zdaj a ne,al bomo potem spet slišali da pregorevajo za to in ono,morda celo dvignejo telefon zdaj

  • bojovi 14:13 12.november 2022.

    A to pomeni da se bodo čakalna doba zmanjšala? Ne...se ne bo.

    • Maxman 18:26 12.november 2022.

      Ne bo se zmanjšala čakalna doba ,ne vrste ...bodo zdravniki bili boljše volje . To je dodatek na stres .

  • cvetko 14:52 12.november 2022.

    Ne vem če je to prov,malo preveč so ratali nedostopni in pretiravajo glede korone pelješ bolnega otroka se pa more starš testirat da ga lahko pripelje to je res porazno,kam smo prišli to se prav če je starš pozitivn lahko ...prikaži več zato otrok doma umre kjer ga ne sme pripeljat.

  • borut08 18:27 12.november 2022.

    Ko so mi 2012(vlada J.J)načrtno po ukazu politike in njej podrejeni policiji v UKC.LJ načrtno uničili transplantirano ledvico,ker sem kritičen do politike-kov in njenih kriminalnih dejanj ter pokvarjenega sistema in me ne morejo imeti v oblasti tako,da so mi soor ...prikaži več namesto s protiglivičnimi geli in zdravili tako,da so mi povečali odmerke imunnosupresivov do te mere,da je prišlo do poslabšanja in odpovedi ledvice so še napredovali.Glej facebook,instagram Borut Zabret!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.