2200€ brutto…to v avsttiji pomeni 1500€ neto…in se to zgolj za polni delovni cas, katerega pa priseljenec nikakor ne dobi (vedno manjkajo ure)….h temu dodajmo se da za normalno zivljenje v Avstriji rabis vsaj 2500+ cistega neto zasluzka na mesec… ...prikaži več in se to da zivis z zeno ki ma isto placo. Vse ostalo je zivotarjenje!
2200€ brutto…to v avsttiji pomeni 1500€ neto…in se to zgolj za polni delovni cas, katerega pa priseljenec nikakor ne dobi (vedno manjkajo ure)….h temu dodajmo se da za normalno zivljenje v Avstriji rabis vsaj 2500+ cistega neto zasluzka na mesec… ...prikaži več in se to da zivis z zeno ki ma isto placo. Vse ostalo je zivotarjenje!
Super! kar naj grejo požrešni desničarji v avstrijo.
Tebi v javnem sektorju plačamo več!