Svet
24 ogledov

Zapravlja milijone, ljudstvo pa strada

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 20:01 21.februar 2014.

    nihče ni rekel, da smo stradali v jugi, na cesti si pa videl zjebane jugote in stoenke, bilo je 'hleba i mljeka', za kaj več je bilo pa treba švercat banane, milko.....Res, nam je bilo kajneda ?!?!?!? Druže Tito, pa ...prikaži več je kadil kubanke,pil viski, imel nešteto vil,zoološke vrtove,avtomobile, jahte..... Ja, danes si pa revež če nimaš Iphona, če nimaš računalnika, če nimaš avtomobila......

  • Avatar čavez
    čavez 08:35 21.februar 2014.

    Pri nas tudi stradajo, ne še 2,8 milijona ker nas ni toliko 200 tisoč pa že razlika med državama skoraj ni bistvena.

  • Ferluci 12:05 21.februar 2014.

    Tudi Titi ga je sral. Res da nismo bili tako lačni, pa vendar. Rdeča mafija, nič posebnega.

  • Lixana 03:34 22.februar 2014.

    Čavez, številka raste iz dneva v dan, število brezposelnih se prikriva in je danes uradno 131.110, dejanska pa nekje okrog 200.000. Število tistih, ki živijo na robu revščine pa je verjetno še enkrat toliko. Ljudi pred upokojitvijo so ogoljufali, da ...prikaži več se ne morejo upokojiti, to je prava realnost. Prosim, preberite zgodbe in delite naprej, hvala in lp.http://www.publishwall.si/bozan.zabjek/post/98692/slovenska-vlada-namerno-ustvarja-bedohttp://www.publishwall.si/bozan.zabjek/post/98867/razkrijte-svojo-rev%C5%A1%C4%8Dino-prva-zgodba

  • titty 19:32 21.februar 2014.

    Kdo je bil lačen za časa Tita? Vsi smo imeli službe, stanovanja in brezplačno šolanje. Je pa res, da si tisti, ki zdaj toliko kritizirajo Tita, v njegovih časih niso mogli nakrast denarja, ki so si ga v zdajšnjih časih.<br ...prikaži več />ZDAJ pa je stvar bistveno drugačna, brez služb, lačni in šolat se brez denarja ne more več.

  • nema 22:09 09.april 2014.

    V svetu se dogaja marsikaj kar mi nikoli ne bomo zvedeli, za lakoto,razna zverska mučenja in podobno. Ha jhuje je ljudem ki trpijo a mi jim ne moremo pomagati. Prinas pa jaz ne vidim da je tako strašno. Mi smo ...prikaži večo se odločili za demokracijo in dzaj jo imamo,treba je zasukati rokave in delati.Delo se najde,ali ga mnogi ne vidijo. Iščejo delo a boga prosijo da ga ne najdejo. Nekima je trba vse servirati pred nos.Od mene toliko. A j

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.