Slovenija
624 ogledov

Zaračunali dražji SMS za tujino, ker ima shranjeno številko 00386

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 23:34 13.maj 2017.

    Mobitel je zakon ..... paket brezskrbni € 17,95/mesec. Govoriš neomejeno, SMS neomejeno, MMS neomejeno, 4GB ..... in se mi z računom, ki je vsak mesec enak ni potrebno ukvarjati.

  • matermila 08:39 14.maj 2017.

    Če pa že 2 leti trpiš nekaj kar ni v redu si pa bebo.

  • s5en3besman 09:10 14.maj 2017.

    Več je tistih, ki ne gledajo računov in zaračunanih postavk kot tistih, ki jih in tu je njihova računica. Če jih pa posameznik dobi, je pa vedno izgovor o tehnični napaki in gremo dalje. Na število uporabnikov se vrtijo kar ...prikaži več velike številke s tako prakso.

  • erikkk 18:57 14.maj 2017.

    To je nategancija operaterjev .. ponekod se samodejno sranjujejo ševilke za klic v tujino ... že par let to gledam kako operaterji na nek način po defaultu to uporabnikom neopazno namestijo ... to je v naprej ...prikaži več nameščeno v centrali da bi operater dobil več, ali pa posameznik pri zaoslen pri operaterju da si razliko pospravi v žeppa kako da jim je šele zdaj to kapnalo ...

  • Dixon 08:42 15.maj 2017.

    Tale A1 je res en velik nateg. Da sploh pošljejo tak dopis je žalostno. Pa to je moral nekdo neprišteven iz te firme natipkat, ker to enostavno ni mogoče. Vsak otrok že ve te osnove, a v A1 pa očitno ...prikaži več ne. Vprašanje, koliko še je takih primerov in so ljudje kar plačali, da ne bi imeli problemov ali pa enostavno niso videli.

  • brezheca 16:39 13.maj 2017.

    Če rata,rata.

  • pje 17:12 13.maj 2017.

    Verjame, da se ji je to zgodilo. Veliko ljudi mi je že povedalo, da so njihovi računi neke mučke vsakič obračunajo neke storitve, prenose, klice, ki pa seveda niso bili opravljeni. Tudi sam sem spet dobil prejšnji teden račun za ...prikaži več 59 eurov po reklamaciji pa za 15 eurov pač ljudje naivni gredo še vedno k temu mučkerju. Zato vzemite si čas pri tem operaterju in vsak mesec poglejte dobro položnico.

  • Avatar Leon
    Leon 16:03 13.maj 2017.

    Slovenija je za njih tujina - BALKAN !

  • pje 17:32 13.maj 2017.

    Jaz zase vam lahko povem, da vsak mesec mi nekaj ne štima. Ali položnica ali ne delajo storitve, telefon evo spet danes ne dela ampak namerno ne grem od njih jih pa vsake toliko pokličem in jim povem svoje. Za ...prikaži več teden dni spet začne delati pa se spet na drugem koncu kaj ustavi in spet jih pokličem oz. jim napišem kak gmail in kako lepo besedilo v njem in spet začne enkrat delovat ampak v 2 letih še ni šlo, da nebi kaj zamuštrali harleki.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 22:17 13.maj 2017.

    Imaš predplačniško kartico, ponucaš 20€ na 6 mesecev in se končno začneš ukvarjat z življenjem namesto s telefonom :) Potem ti tudi take naročniške cvetke ne morejo obračunavat.

  • smejka 16:40 13.maj 2017.

    Kradejo kot srake!

  • maresem 16:48 13.maj 2017.

    Blokirat tako firmo in to takoj.

  • wolf.ata 17:18 13.maj 2017.

    mogoče imate eni kako slabo izkušnjo ali pa je dotična zanalašč sramoti A1 ne vem,jaz sem od začetka med prvimi pri A1 (prej Simobilu) pa se vse reši,če je kak problem,še popust sem dobil,ker mi je hitrost bila malo manjša ...prikaži več na mojem naslovu,je pa res,da včasih tudi telefon ni pravilno nastavljen ali pa je slabši signal,sem šel iz Samsung Galaxy S4 na Lenovo K6,pa je signal na telefonu in v avtu-prostoročno veliko boljši,pač finese,se pa da z njimi dogovoriti,je pa na uporabniku tudi,da imaš pravilno nastavljene številke,naprimer 008640xxx xxx in ,če si nekje čisto ob meji signal skače,počakaj,saj bodo rešli tebi v korist,sigurno,

  • Avatar šentjurčanka
    šentjurčanka 07:09 14.maj 2017.

    Nismo zaznali tega,smo pa zaznali,da nam je Amis(sedaj A1)zaračunali obdobje,ko smo bili že pri Telekomu.Čeprav je kristalno jasno,da internet Telekom priklopi,ko ga na Amisu izklopijo.Nimamo optike!Nonstop je bilo nekaj narobe z plačili.Pri Telekomu pa vse urejeno in nikoli nobenih problemov.

  • Marijan Gorjup 09:05 14.maj 2017.

    To še ni nič!Zaradi selitve so mi poslali obrazec za spremembo priklopa in dobili so ga 11.4 17.Danes smo 14.5.17,mi pa še vedno brez tv in interneta.izgovarjajo se na telekom ,ker je to telekomovo omrežje.Naj bi prišli na montažo jutri.ko ...prikaži več sem jih povprašal kakšna bo položnica,pa pravijo da takšna kot zmeraj,ne gledena to,da smo že tako dolgo brez signala.Pa se dopust bo treba vzeti,ker mora biti negdo doma.Pa vsi veselo na AMIS

  • erikkk 19:16 14.maj 2017.

    naj dodam še kar sem zapisal na facebooku profila renata:Če je SMS poslan v Slovenijo bi morala draga Renata vseeno zahtevat da vam obračunajo brez zaračunavanja tujine, sej imate dokaz da je SMS bil poslan nekomu v Sloveniji.<br ...prikaži več />Zame je to sprenevedanje in zavajanje s strani A1, sam bi jih prijavi inšpekciji in na ZPS ... me kr glava zaboli kolikim so to že do zdaj naredili in na ta račun več pobrali ... Zdaj me več ne čudi zakaj iz Simobila na A1 ... mogoče je prejšnje ime preveč umazano z nepravilnostmi in nezakonitimi dejanji... s tem bi se lahko pozabavali kakšni organi za preiskovanje nezakonitih goljufij ... po opisanem sodeč si sam mislim da je prav to na stvari

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.