Svet
45043 ogledov

Zaradi 73 evrov policija aretirala 82-letno žensko

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 08:42 04.december 2022.

    In mi vsi srečni ko imamo demokracijo. Rezultati so vidni. Naši očetje se obračajo v grobu. Vse tisto kar so zgradili z lastnimi žulji in znojem se je uničilo ali prodali tujcem. To je demokracija. FUJ!!

    • Avatar karjola
      karjola 08:43 04.december 2022.

      In zdaj me bojo jaškovci popluvali da sem titoid.

    • Skias 12:42 04.december 2022.

      Res, da se mi desni ne vidijo si pa pozabil, da so vse od obstoja veliko večino časa vladale leve stranke!

  • Janez 05:44 04.december 2022.

    To je Amerika, država trdega kapitalizma, z veliko revščine in brez empatije do starejših. 73 evrov ne plačaš in te zaprejo v kletko kakor žival.

    • Plavi-mil 09:59 04.december 2022.

      Saj je v Sloveniji enako, lovijo samo kurje tatove, ostale pa krivosodje , če jih slučajno ujamejo, spusti.

  • uros0 07:55 04.december 2022.

    Američani so kot črna luknja. Sami sebe bodo pojedli. Super in pol bo končno mir na svetu zavladal.

    • rd2dmk2 10:32 04.december 2022.

      uros' problem je ko črna luknja doseže kritično maso se razpoči. in mislim da je ta trenutek se zgodil nekje v preteklosti in je to vesolje preplavilo naš planet.

  • rd2dmk2 10:30 04.december 2022.

    no vsi tisti ki imate polne oči amerike. takole vas nepomembnega državljana uklenejo in zaprejo, Trumpa, ki je goljufal stotine miljonov pa v rokavicah božajo in izvolijo za predsednika, da ne omenjam da je golf igrišče spremenil v pokopališče, samo ...prikaži več za to da ne plačuje davkov zraven pa še vednoodrihajo žogice bjegovi pajdaši in se mimgrede malo pomuzajo ob grobu Trumpove žene. torej držite jezik za zobmi inboste v diktaturi lepo živeli, v demokraciji pa en cent pozabite plačat, pa ste v čuzi.

    • matermila 10:56 04.december 2022.

      Si že pozabil, da so levi "demokrati" izselili družino in prodali njihovo hišo na dražbi zaradi neplačane položnice v višini ca. 147 €.

    • SlavkoKrizman 12:09 04.december 2022.

      kratek spomin kaj češ...

    • Avatar Zoran
      StarMačk 16:21 04.december 2022.

      matermila, kolikor se jaz spomnim je tam šlo za dolg do občinskega podjetja in zato me zanima ali sploh veš, da je v Litiji že 20 let na oblasti župan iz stranke, ki je bila l.1998 prva na ustanovljena politična ...prikaži več stranka pri nas, spada pa na desni politični pol. No razen, če po tvoje SLS spada k levičarjem!?

    • rd2dmk2 18:23 04.december 2022.

      matermila in slavko križman sta nekaj spregledala mogoče ? jest sem napisal diktaura ( jugoslavija ) in demokracija ( Slovenija )., torej kdaj so že prodali hišo za 147 eurov ? no kdaj ? v diktaturi ? saj po nekaterih ...prikaži več živimo v diktaturi , a ne ? ker niso desni na oblasti pa imamo diktaturo.

  • ico8 10:57 04.december 2022.

    Ali babica ali ravno polnoleten: Kdor ne poravna dolznega racuna, spada po obveznih opozorilih v arest za znesek/dan, toliko dni kot je dolga. Basta, fertig, schluss!!!

  • Skias 12:47 04.december 2022.

    Izmed vseh komentarjev se je le 1 spomnil, da te pri nas deložirajo in na dražbi prodajo imetje za tudi manj kot sto ne samo kot je Matermila navedel 147€. Kar nekaj člankov je bilo do danes na to temo. ...prikaži več Kar se pa tiče US pa vem za enga, ki ga terjajo plačila 6000$+ čeprav ima vse papirje, da je svoje obveznosti poravnal in so njegov ček že vnoučili kar vidi tudi na bančnem računu. Skratka birokati ne vedo kaj delajo!

    • Skias 12:50 04.december 2022.

      Pa še nekaj. Naslov zavaja saj gre za več mesecev. A je kdo sploh prebral originalen članek? Samo tale citat preberite "City of Valley Code Enforcement Officers issued Ms. Menefield a citation in August of 2022 for non-payment for trash ...prikaži več services for the months of June, July, and August. Prior to issuing the citation, Code Enforcement tried to call Ms. Menefield several times and attempted to contact her in person at her residence.

    • Skias 12:51 04.december 2022.

      When contact could not be made, a door hanger was left at her residence. The hanger contained information on the reason for the visit and a name and contact phone number for her to call. The citation advised Ms. Menefield ...prikaži več that she was to appear in court on September 7, 2022, in reference to this case. A warrant for Failure to Pay-Trash was issued when she did not appear in court.

  • rd2dmk2 10:02 05.december 2022.

    vidim da je nekaj zelo strogih plačnikov tukaj med nami. da spomnim bil je članek o mrtvem očetu in sinu. sin je umrl od lakote, ker je očeta infarkt. za razmislek. oseba je stara skorej sto let, lahko je imela ...prikaži več zdravstvene težave. pa je mogoče mal težko zahajala in pohajkovala do šalterjev. veste sem malo hodil po slovenij in ne boste verjeli kolk ljudi samih živi ne tolk daleč od ljubljane brez civilizacije, ki se mu reče avto in mobilnost. poštar je velik luksuz. volt pa ZF.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:34 04.december 2022.

    Če bi še pri nas ljudi aretirali zaradi neplačevanja računov, potem bi morali kje kakšno kompletno stanovanjsko sosesko spremeniti v zapor, da bi bilo dovolj prostora za neplačnike, ker nekateri neplačevanje računov zavestno prakticirajo kot hobi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.