Zdravje
62 ogledov

Zaradi alkohola umreta dve osebi na dan, deset se jih zdravi

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 16:06 16.april 2016.

    nje panemaju

  • Avatar Leon
    Leon 16:20 16.april 2016.

    ...in koliko jih dnevno umre zaradi zdravniških napak,njihove nečimrnosti .........o tem statistika molči.

  • Avatar Leon
    Leon 16:23 16.april 2016.

    Ko se ga nažira akademska klika se temu kulturno pitje , za ostale smrtnike pa je to alkoholizem.

  • maresem 10:56 17.april 2016.

    Kreten idiotski..... liži rit svojim bogovom.

  • izRODEk 16:18 16.april 2016.

    Zanimiva bi bila raziskava o rabi Šmarjaka med volilci SDS in NSI... :))))) Po večini so trdili, da 2dcl do pol litra šmarnice na tešče uniči ves holesterol v žilah. ...pa jetra in predvsem tistih 15 možganskih celic, ki so ...prikaži več jih še imeli tudi... :)Raba alkota je tesno povezana s siceršnjo prehrano, gibanjem in predvsem odnosom do pitja alkoholnih pijač. Poleg tega je izjemnega pomena, da daš telesu čas za rehabilitacijo.Ni težav z rednim 1-2dcl vina dnevno, če redno in zdravo ješ in se gibaš.Ni težav, če se ga 10X letno napiješ, če daš telesu potem nekaj tednov počitka (v smislu alkohola).Ni problem, če začneš s tem tam, po 18. letu (ne pa v osnovni šoli) in Ni problem, če se vsega, kar počneš, zavedaš, se s tem soočiš in zmoreš to nadzorovati (obvezno 1X letno čiščenje telesa in hkrati preizkus, če si ok, če zmoreš brez ali imaš abstinenčne težave).

  • Avatar Leon
    Leon 15:20 16.april 2016.

    harašoi saw her dancing there by the records mašini knew she must a been about seventeenthe beat was goin strongplayin my favourite songan i could tell it wouldn t be longtill she was with ...prikaži več me yeah me singini love alkoholso take another tin out of beer-box babyi love alkoholso come an take your time an drink with meharašoshe smiled so i got up and asked for her nemethat don t matter she saidcause it s all the samesaid can i take you home where we can be alonean next we were movin onshe was with me yeah menext we were moving onshe was with me yeah me singini love alkoholso take another tin out of beer-box babyi love alkoholso come an take your time an drink with mespasibapčolka ujela slonaslon se razpizdnula pajebal pčolkua kak se razširala razširal ahromni sovjetski sojuz<br

  • Igor Đukanović 15:27 16.april 2016.

    Laž, prekleta laž, statistika. Tako je tudi z zgornjimi številkami. Podobno kot so pred leti trdili, da je promet glavni generator globalnih klimatskih sprememb. Dejansko je živinoreja. A je treba šteti več kot samo klavnice. Tudi izsekavanje tropskih gozdov, kjer ...prikaži več kjer gojijo genetsko spremenjeno sojo za svinje oziroma (na 80% izsekanega deževnega gozda) imajo navadne pašnike za govedo. Gozd bi sicer pospravil ogromno CO2... :( Podobno je z alkoholom. Zgoraj so naštete le najhujše smrti. Ostalo skrijejo pod "civilizacijske bolezni zaradi Zahodne diete"... Kronične težave z visokim pritiskom in posledične smrti na primer...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.