Slovenija /slovenija/crna-kronika
26257 ogledov

Panika v Celju, evakuirali Planet Tuš in City Center!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 17:26 13.januar 2023.

    Malo vaje ne škodi, ni pa ravno zastonj.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:44 13.januar 2023.

    Saj včasih smo imeli nnnp. Nič nas ne sme presenetiti. Nič narobe če bi se kdaj uvedli take vaje.

  • Avatar pantani
    pantani 19:53 13.januar 2023.

    Folku se trga!!!

  • lojs 18:13 13.januar 2023.

    tile ogromni plehnati šotori bodo kmalu prazni brez nastavljenih bomb ... v roku parih mesecev ... a sem spet vedeževalec? res se opravičujem za zamenjavo z vlažem

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 18:45 13.januar 2023.

      Zakaj pa bojo prazni?

    • lojs 19:19 13.januar 2023.

      ups, napaka ... sem pozabil folk se bo notri še kar šetal, če ne zaradi gretja, pa zaradi klime ... a moram še kaj dodat? ... nima veze, se slišmo takrat, če bomo še živi ... mogoče pa nekateri še ...prikaži več vedno mislite, da sploh ni nič narobe ... malo se povišajo plačice, pa bo spet bolje za nekaj mescev, v pravljični deželici slovenistana

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:34 13.januar 2023.

      Poleti je prav fino se malo ohladit. Pozimi pa segret..

    • lojs 19:49 13.januar 2023.

      aja, pa še to sem pozabu, tam je polno nekih štacun, kjer majo vse mogoče dobrote in sprejemajo keš, karice, vse ... kakšno vrečkico ti še podarijo ... verjetno skoraj zmanjka časa za gretje ali hlajenje, ker se večino časa ...prikaži več porabi za zapravlanje ... pa kaj češ z dnarjem, ne morš ga kar zakurit, treba ga je ZAPRAVT ... ampak kot sem rekel, se slišimi

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 00:50 14.januar 2023.

      Glede na opisano analizo teh centrov sklepam da si redni obiskovalec, sicer vsega tega ne bi vedel... 🙆

    • lojs 09:05 14.januar 2023.

      bil nekoč na sprehodu, ampak nikakor reden ... , očitno ne razumeš sarkazma, ker ti tudi zadnji stavek ne pomaga ... očitno nekateri še ne čutijo na lastni koži dejanskega stanja, v nekaj mescih bo pa situacija že bolj na dlani

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:15 14.januar 2023.

      Lojs a si ti vedež? Prerokovalec?

    • lojs 12:27 14.januar 2023.

      včasih grem v market po kakšno hrano in ostale potrebščine, pa opažam, da že kar nekaj časa cene vseh artiklov naraščajo ... in sklepan, da bo verjetno v prihodnosti vse samo še dražje, ker ni nobenih znakov, da bi s ...prikaži več trend obrnil ... za logično sklepanje ne rabiš paranormalnih sposobnosti ... konec debate, ker mam dost tvojga podjebavanja, najdi si drugo žrtev

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 07:14 14.januar 2023.

    Pozivi o bombah..naši "biserčki" in rumeni jopiči v akciji...Janez je šel v splošno ofenzivo, Baje si ves dani poje "brez oblasti mi živeti ni"..La, la, lala lala...;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.