Avto
31 ogledov

Zaradi nadzora vinjet kilometrski zastoji

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Slovenia 13:16 10.december 2013.

    dubaj ima enega vodjo, ki je pošten in korekten (do svojih seveda) in vse teče kot po maslu. Hočem reči, da imamo pač veliko korito in posledično je tudi svinj več. Čemu je to potrebno, naj se pa vsak sam vpraša

  • skywalker 13:27 10.december 2013.

    Letos sem nekako zbral za vinjeto,ampak kot ponavadi,kadarkoli sem na avtocesti so neki zastoji,dela vedno na enakih odsekih ipdb.Glede na to,da bodo naslednje leto vinjete še podražili,bom jaz 100 % med tistimi,ki bomo bojkotirali nakup letne vinjete.Se pač ne bom ...prikaži več vozil po obvoznici,ampak bom delal gužvo po centru,za dopust pa je tako vprašanje,če bom sploh šel....

  • rompi 08:32 10.december 2013.

    se strinjam!

  • mucek4 08:09 10.december 2013.

    Klasika pri naših severnih sosedih. Res da tega ne delajo v največjih zastojih (recimo ko gredo trume turistov čez), ampak 2km zastoja pa je klasika gor.

  • KOJAK 08:32 10.december 2013.

    Točno tako!

  • privat 08:20 10.december 2013.

    in še eni policaji za lepše bivanje na tej zemlji!! pa pravijo da ni denarja za socialne transferje??So samo ves denar se usmerja v nedelo in maltretiranje folka!

  • graff 08:28 10.december 2013.

    Ja, pa v Avstriji mediji ne opozarjajo voznikov o kontroli, to je samo v SLO, balkan od balkana.

  • revizorka 10:30 10.december 2013.

    Ugibaš...Domnevam,da ne spremljaš tako natančno njihove medije,da bi v resnici vedel,ali to moti bralce.

  • atzz 12:49 10.december 2013.

    Nepravilno domnevaš. Spremljam AT medije vsakodnevno, tudi lokalne.

  • Pepe007 14:02 10.december 2013.

    Dnevno sem na avtocesti, pa zelo poredko vidim kako kontrolo. Predpis brez stalne kontrole je brezveze. Stvar Policije in DARS-a je, da je prepustnost ob kontroli dovolj velika. O tem bi morali razmišljati že, ko so delali počivališča.

  • atzz 07:43 10.december 2013.

    Popolnoma enaka kontrola v Avstriji malo naprej od Šentilja v smeri Gradca prejšnji teden. S to razliko, da tam to ni novica in ne moti bralcev.

  • Marko Slovenia 13:17 10.december 2013.

    ljudje pač morajo imet službe, tud če so nepotrebne :) pa lep dan

  • stela 08:15 10.december 2013.

    Vajina komentarja mi potrjujeta misel, da mi - slovenci res zakompliciramo že pri vsaki malenkosti in tud odločali bi se najrajš o vsi o vsem ....ne gre to tko....zato se pa nikol ne mormo nič zmenit....v intervjuju je g.kraljič rekel, ...prikaži več, da gredo v parlamentu debate tako daleč, da jih ni več mogoče poslušat in posledično so tud brez učinka....vsak poslanec misli....MISLI. da mora stegnit jezik...verjetn si s tem kao zasluži plačo.......vem, in k vsemu temu so nas pripeljale goljufije

  • graff 08:27 10.december 2013.

    Že minulo zimo sem na podlagi lastnih izkušenj zapisal, da se za velikonočne ali božčno novoletne praznike, iz EU na poti domov (Balkan, HR , BIH idr.)vozi neverjetno število gasterbajtarjev, med njimi tudi turisti brez vinjete. Zadevo sem opazoval na ...prikaži več bencinskem servisu Karavanke-jug, od približno 50 vozil v cca treh minutah je imel vinjeto samo eden. Taki se na benc. servisu pri nas sploh ne ustavijo, ampak praviloma tranzitirajio Slovenijo. Zato je tak nadzor sploh ob bližajočih se praznikih zaželjen, kljub visokim kaznim, v Avstriji so nižje in tam si zanimivo ne upajo, pri nas množično kršijo zakonodajo. Udarite jih po žepu, ker od njihovega tranzita ostanejo samo smeti.

  • revizorka 08:40 10.december 2013.

    Pri DARSU so brezobzirni in tako kot sredi jutra v konici zaprejo prehitevalni pas LJ obvoznice,da menjajo žarnice, tako kot v konicah rišejo cestne označbe,tako,kot v ne vem koliko letih od uvedbe vinjet niso uspeli podreti cestninskih hišic,tako razumejo tudi ...prikaži več kontrolo vinjet. Škoda,ki z izgubo časa in dodatno porabo goriva nastaja uporabnikom in okolju,pa ni več njihov problem...

  • gasilecsamo 10:43 10.december 2013.

    Pejte mal v svet, pa boste videl da to delajo tud drgot, ker je bolj varno. Je pa res da so objave o kontrolah, takih ali drugačnih, sam po naših radijskih postajah, ker si tako nabirajo krog poslušalcev. Če voziš ...prikaži več po predpisih oziroma v njihovi bližini nimaš nobenih skrbi, v nekaterih državah jim še na kraj pamet ne pride da bi kršil predpise, razen na Balkanu, kjer je to nacionalni šport. ŠTA ČE ONI MENI.

  • mekincan 12:07 11.december 2013.

    DARS naj malo popravi svoje napotke: "V zimskih razmerah se na pot odpravite pravočasno in vremenskim razmeram primerno. Upoštevajte še morebitne zastoje zaradi kontrole vinjet." Zanimivo, da so tako pogoste kontrole v sredini decembra. Pričakoval bi februarja, ko poteče stara ...prikaži več vinjeta ali v času praznikov, ko je večje število tranzitnih potnikov. Če je enako v tujini, je potem dobro tudi pri nas? Povsem vseeno mi je, kako nadzirajo vinjete, samo zapiranje avtoceste pa,...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.