Svet
30938 ogledov

Zaradi pirotehnike umrl najstnik

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žvižgač 18:17 01.januar 2023.

    Če je imel 18 let je bil neusposobljen kreten za življenje, ki ga je drugim s takimi početji grenil.

    • vzev 18:44 01.januar 2023.

      En, ko mu pes vsak dan laja v stanovanju, tudi vsak dan greni življenje sosedom. Tako, da boste tudi ostali preživeli ta teden, ko malo poka.

    • Boschtjan Zupanchich 17:07 01.januar 2023.

      Ja, pokvarjeni mladini z preslabo vzgojo ( beri Nevzgojo ) se to Precej Pogosteje dogaja, Ja , .... !!! ! !!!

  • Boschtjan Zupanchich 17:10 01.januar 2023.

    Zdaj že tudi meni postaja jasno, da bi bilo morda bolje prepovedati zabavljaško pirotehniko , ki je za namen zabave . Ker mi jo že več kot desetletje redno celotno leto uporabljamo za odganjanje divjadi ter perjadi stran od njive in vrta.

    • vzev 18:43 01.januar 2023.

      Na prvi strani imaš članek o smrti smučarke. Mislim, da moramo nujno prepovedati smučanje.

    • vzev 18:46 01.januar 2023.

      Saj, kmetje pogosto pokajo, da bi pregnali divjad, pa se niti boji ne več. Zato pa se ostali tudi do psov naj obnašajo kot, da so živali, pa tudi ne bodo tako prestrašeni, da se bojijo lastne sence.

    • Boschtjan Zupanchich 13:24 04.januar 2023.

      Ja, glede na to, da imam sorodnika pohabljenega, Dva prijatelja pohabljena in da je moja bivša bejbika tudi hroma invalidka zaradi smučarije, sem z Največjim Veseljem Takoj Za , da se Vse Vlečnice Odmontira, in v plavžu pretopi v kakšne ...prikaži več Koristne Naprave, ki Bodo ljudem Resnično Koristile , ne pa takole Škodovale !!! ! !!!

    • Boschtjan Zupanchich 13:27 04.januar 2023.

      Glede na to, da imam sorodnika pohabljenega, dva prijatelja pohabljena, in bivšo punco hromo invalidko zaradi smučarije, potem sem Takoj z Veseljem za, da se vse te Smučarske Kozlarije Nemudoma Prepove !!! ! !!! Vse vlečnice in sedežnice pa odmontirati, ...prikaži več in pretopiti v plavžih , ter iz njih vliti Koristne Naprave , ki Bodo ljudem Resnično Koristile, ne pa jim takole Škodovale !!! ! !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.