Svet
4503 ogledov

Zaradi previsokega tveganja z AstraZeneco ne bodo več cepili mlajših od 60 let

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 15:52 30.marec 2021.

    Mlajših od 60 let ne bodo cepili, za starejše od 60 je pa slabo učinkovito. Res AstraZeneca en velik maček v žaklju.

  • Avatar jate
    jate 16:12 30.marec 2021.

    kaj a delajo selekcijo??

    • Janez_53 16:45 30.marec 2021.

      Nisi prebral, da so med cepljenimi, ki so imeli težje zaplete, MLAJŠE OSEBE, predvsem mlajše ženske. Torej, zakaj ne bi cepili starejših oseb, seveda tistih, ki se želijo cepiti?

    • Avatar jate
      jate 18:53 30.marec 2021.

      janez ,sem ženska naj te ne zavede moj nick..izpeljanka iz začetnic imen mojih dveh otrok

    • Avatar jate
      jate 18:54 30.marec 2021.

      naj se cepijo jim ne branim,sama se ne bom...pa srečno..

  • Avatar Leon
    Leon 16:53 30.marec 2021.

    Cepljenje starejsih od 65 je resitev za pokojninsko blagajno in prostorsko stisko v DOS .To je imel v mislih Tonin ,ko je nakladal o 1000 novih posteljah .

  • rd2dmk2 20:44 30.marec 2021.

    dobr, mesec dni nazaj so rekli da astrazeneca(AZ) ni učikovit na osebah starejših od XY let. in so se lotil cepit mladeži. pa jim je ta mladež začela cepat. zdej pa, lejga šmenta, ugotovijo tile modreci da je AZ dobra ...prikaži več sam za tiste k so starej od XY let. pa kaj so dal not da je v mesecu dni to cepivo od AZ ratalo tolk učinkovito, mal kisa ( g Krek ) al mal šnopsa ? sicer pa, za tiste, ki se želijo cept, pa ajde je AZ tud dobr. sam povejte jim da niso varn, naj se ogibajo drug druzga.

  • Janez 07:55 01.april 2021.

    Najprej cepivo ni bilo primerno za starejše od 60, sedaj je primerno za starejše od 60 ni pa več primerno za mlajše od 60, bilo pa je prej primerno za mlajše od 60. Kdo vam lahko še zaupa??Jerala, Štrukelj, Beovič, ...prikaži več Ihan, Krek, Kacin, Logar...?? V poslovnem svetu bi vam rekli lopovi in prevaranti!!

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 20:09 30.marec 2021.

    Mene bojo ne cepili s tem drekom...

  • Ender3 17:19 30.marec 2021.

    Stroka bi morala na svetovni ravni stopiti skupaj in izraziti stališča znanosti. Ne v ospredju so ekonomsko politični interesi, ki načrtno ustvarjajo zmedo in omogočajo črni trg. Vse zdravila, ki so pokazala učinkovitost pri zaščiti se, z prirejenimi raziskavami, zavrača. ...prikaži več Zanimiv je primer zdravnika privatnika, ki je izdelal lastno cepivo, cepil sebe, svoje bližnje, brez posledic, z dokazanim učinkom, odziv pa... https://youtu.be/M3YdELYFEMk

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.