Nobena tetovaža ni drzna,so pa bedaste in za ljudi brez samozavesti in take ki si blazno želijo,da jih nekdo opzi.samo poglejte glupe nogometaše,vsi počičkani po parkljah,prav svinjsko za pogledat. Pa neki wmc borci.ostudno.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Nobena tetovaža ni drzna,so pa bedaste in za ljudi brez samozavesti in take ki si blazno želijo,da jih nekdo opzi.samo poglejte glupe nogometaše,vsi počičkani po parkljah,prav svinjsko za pogledat. Pa neki wmc borci.ostudno.