Avto
647 ogledov

Zaradi tega sistema lahko spite 10 minut dlje

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 11:48 02.februar 2015.

    Jest bom pa ob prvi poledenitvi sprobal predlog, da s tekočino proti zmrzovanju za šipe, pošpricaš po zunanji strani prve šipe.. za notranjo preprečevanje rosenje imam pa, v Lidlu kupljeno posodo, za zbiranje vode, za velikost 30 m2,, res pa ...prikaži več je da šele včeraj dal v avto, rabi pa ene tri dn,i da prime na polno.. bom vidu..

  • 4krogci 08:10 02.februar 2015.

    A to je dobra rešitev? Kaj pa celoletno moteče gledanje nitk v steklu? Tolk kkr j eto za doplačilo, da imaš, dobiš že vebasto, ki ti spotoma odtaljevanja šip ogreje tudi motor in s tem imaš lažji zagon in manjšo ...prikaži večo obrabo, pa še moteče ni za gledat...pa še najbolša lastnost: nastaviš uro in ti niti v bližino auta ni treba ;)

  • Brane Zupan 09:46 02.februar 2015.

    Kje si ti videl; da je moteče? Imam tako steklo in ni niti najmanj moteče. Pa še šobe so ogrevane in ti tudi ne zmrzuje med vožnjo, pa na brisalce se ne lepi ...in to za 155€, webasto pa te ...prikaži več pride 1000€, pri fordu pa je doplačilo, čez 800€. Jaz tega ne menjam

  • tecumseh_1975 09:55 02.februar 2015.

    Kaj si imel zadnjo šipo vgrajeno spredaj da si gledal nitke? Jaz sem jeseni kupil Fiesto in zadeve ne vidiš pod razno razen če res spremeniš fokus pogleda in prav poiščeš kje so nitke

  • Ronald Reagan 10:14 02.februar 2015.

    In zakaj ima to samo Ford?Ali so vsi ostali proizvajalci bebci ali pa s tem sistemom nekaj ni v redu...In niso bebci, po moje ne...

  • tecumseh_1975 10:43 02.februar 2015.

    Patent?

  • 4krogci 11:13 02.februar 2015.

    pičlih 200€ (rabljen,narejen servis,vgradnja) in deluje že 5 let brez problema. Imamo v službi na passatu, na katerem so še manjše od forda, pa začne glava bolet po dolgi vožnji saj se oči fokusirajo na te nitke.

  • 4krogci 11:15 02.februar 2015.

    In zaradi tega, ki šipo odmrzne v 5 minutah lahko spim 10 minut dlje? Oprostite ampak za postrgat šipo se potrebuje par minutk in se odpelješ, ne pa da bo čakal 5min zuni na mrazu oz sedel v mrzlem avtu, da se šipa odtali

  • Papaja Popi 11:42 02.februar 2015.

    Me pa res zanima, da poleg vsega denarja, ki ga date za avto, nimate za eno garažo ali spodoben nadstrešek.Kolikokrat pa se rabi to odmrzovanje, če imaš garažo ali nadstrešek.Preseravanje.

  • Janez_53 11:53 02.februar 2015.

    Sploh ne drži, da bi nitke bile moteče med vožnjo! Vozil sem Ford Mondea in nikoli se na nitke v steklu nisem niti spomnil!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:02 02.februar 2015.

    mogoče so pa nitke problematične za tiste z ostrim vidom

  • Ronald Reagan 12:54 02.februar 2015.

    Morda pa res patent, ne vem...

  • Ronald Reagan 12:54 02.februar 2015.

    katere premium znamke?Merkla nima, bemfa tudi ne, audi ne

  • AlexG 09:32 02.februar 2015.

    Točno... imel sem ta sistem in mene je ful motilo. Sicer je bil avto kar nekaj časa nazaj, tako da ne vem, če so te nitke sedaj kaj manjše. Moja jih sploh opazila ni, meni je pa bilo kar moteče

  • Estok 10:47 02.februar 2015.

    Ford še zdaleč ni edini s tem sistemom, stvar dela vrhunsko, tudi premium znamke ga majo. Moja žena pa še danes joka za mondeotom Mk3, ki ga je že imel. Je pa treba kasko zavarovat stekla, popravilo takega stekla ni ...prikaži več poceni. 4krogci - koliko že stane vgradnja webasta za tvojga audija??

  • crvit 12:23 06.december 2015.

    Avto zvečer pokriješ z deko ali pa ga postaviš pod nadsteršek zjutraj vstaneš odstraniš deko štartaš avto in greš ne pa da nekaj čakaš da se bo čudežno odtajalo Zej pa pametnjakoviči nabijajte z minusi

  • AlexG 11:07 02.februar 2015.

    Glih v temu je poanta. Sistem je zelo uporaben, da ne bo pomote... Ampak meni je non stop fokusiralo oči na nitke... Žena pa itak ji ni videla tudi po 15 minutnem iskanju po prvi šipi :) :)

  • kapibara 11:52 02.februar 2015.

    Imaš prav..ko grem zjutraj preko Žup- jame v LJ, mimo velike karavan Škode, mi gre na zadovoljni nasmešek, in že daleč po ulici gor slišim prijetni vabast zvok: uuuuuuuuuuuuuu- ji kar na vun toplota seka.. .-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.