Magazin /magazin/vip
110223 ogledov

Zaradi tega videa so z našo blogerko prekinili sodelovanje

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mercedesb 07:42 20.februar 2020.

    Fejst punca,kateri se rita gunca!

  • supreme 10:28 20.februar 2020.

    Đizus....ne apetitlih🤮🤮

  • Majazmaja 11:16 20.februar 2020.

    Tale gospa ni 'močnejša', ampak ima že kar konkretno povišano telesno težo, ki povzroča precej zdravstvenih težav. Povišan holesterol, krvni sladkor, pritisk, poveča se pritisk na sklepe nog (nekje sem prebrala, da vsak pridobljen kg en kolenski sklep obremeni za ...prikaži več 4 kg) itd. Pa tudi estetsko ni. Žal.

    • kapibara1 11:42 20.februar 2020.

      Pol si ti ful ćang-šlang ??... že kar odbijajoče ??

    • Majazmaja 14:28 20.februar 2020.

      Ah kje pa... Preveč uživam v hrani, da bi bila lahko 'ćang šlang.' V normalnih mejah sem. Več kot 20 let sem dokaj intenzivno trenirala tek in brez hrane pri športu ne gre. Tudi najboljše športnice niso brez maščobe. Imam ...prikaži več pozitiven odnos do hrane in telesa: jem vse, 10 - 15 km lahkotnega teka 2 x tedensko, malo uteži doma, joga za gibljivost in to je to.

  • kapibara1 10:12 20.februar 2020.

    Od viška ne boli glava... sploh pa če je na TRR

  • kapibara1 11:43 20.februar 2020.

    Eno ta močnejšo, so obtožili uboja, ker ga je med "ogricami" , po glavi zajahala, pa se je bogi fant zadušu

  • kapibara1 13:20 20.februar 2020.

    Jest sem pa kuj pomislu, ker se tog gunca: Punca si ga želi, ima pomanjkanje prezimavejočih tičev..

  • anton55 16:16 20.februar 2020.

    Najbrž ni veganka.

  • AnzeSmolej 16:52 20.februar 2020.

    tale članek bi morali označiti kot Neprimeren za občutljive gledalce

  • MK 08:32 20.februar 2020.

    ogabno, da ne govorim, da je nevarno za zdravje. fantom je všeč 5 kg več, ne pa 50 kg več. bjak

    • alen009 08:39 20.februar 2020.

      sorry, ker imaš ti rad zobotrebce in obešalnike naj bi tudi drugi to želeli? Dej drži se zase in ne vsiljuj svojega okusa drugim, drugi tudi tebi ne vsiljujejo svojega.

    • VojtehVišenhofer 09:29 20.februar 2020.

      Men to ni, ampak hej, eni so mahnjeni tudi na take. Za vsakega nekaj. Live and let live.

    • MK 21:14 21.februar 2020.

      To ni zdravo ne glede na kaj padaš. Ko bkmo mogli pa davkoplačevvalci plačevat njene bypasse pa naj ne joka. Še vedno lahko shujša

    • alen009 08:53 28.februar 2020.

      MK malo širše poglej: ko davkoplačevalci plačujemo razna obsevanja in kemoterapije za pljučnega raka kadilcev, kateri so sami krivi za to sranje, ki ga preživljajo. Če se gre že v smeri by passa, je cena tega bistveno nižja kakor zdravljenje pljučnega raka.

    • MK 16:56 28.februar 2020.

      Ja samo dajatve državi na čike kar drago plačuješ. Na žrtje pa ne. Če pa mene vprašaš bi pa itak to mogu sam zavarovat. Pa da te vidim debel ko pujs ko bi ti to štel kot malus. Pr avtih ...prikaži večh do zadnjega bonusa pri ljudeh naj pa država vse časti

    • alen009 09:08 02.marec 2020.

      Dajatve za cigarete so manj kakor kaplja v morje v primerjavi z raznimi radiološkimi zdravljenji, da o operativnih posegih ne izgubljam besed. Predvsem ne bom izgubljal besed z takimi kakor si ti, o stopnji inteligence niti pisal ne bom, saj ...prikaži več veš...škoda besed, narava te je kaznovala, karma je pa kurba, če nisi vedel, prej, kot slej jo boš srečal. Vseno ti želim vse dobro, jebi ga, narava je naredila svoje, s tem moraš živeti.

    • MK 18:51 02.marec 2020.

      Ne razumem te. Pomojem si zgrešil naslovnika.

    • alen009 13:23 03.marec 2020.

      MK, še kej napiši, me prav lepo rajcaš.

  • Vasilij Vasquez 01:02 21.februar 2020.

    Žalostno, kako tak prašič dobi članek tu. Očitno ma veze, ker sicer ga živ bog ne bi povohal. Zdaj se lahko še reži sama sebi, ko ima cca. 20 let, pri 30ih bo pa resno nagravžna in nič ne računam, ...prikaži več da bo imela takrat kaj manj kil.

  • McClain 09:08 20.februar 2020.

    ja itak, točno tako. Tole je ogabno in nagnusno, reklama za koncentriran speh.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.