Slovenija
256 ogledov

Zaradi zdravniške napake dobrih 800 tisočakov odškodnine

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igor Đukanović 10:31 26.marec 2015.

    Laiki, kot sem jaz, se pri tej novice res ne moremo opredeliti. Tudi sodišče se pogosto napačno.ssVem le, da je na Zahodu (katerega del je tudi Slovenija) odločno preveč carskih rezov, kar ni dobro za otroke. Ali je zdravnik v ...prikaži več v konkretnem primeru naredil napako, ker ni poslušal nasveta, ali je bila napaka čisto drugje, pa res ne more posameznik, ki je prisostvoval le rojstvu svojega otroka, pa še takrat ne čisto ozemljeno, ne morem sklepati. In za druge komentatorje velja isto.Aja, odškodnina? Ne, za njo seveda nismo fovšni. Pravilna odločitev sodišča.

  • dragec 10:29 26.marec 2015.

    Ali je ta porodnišnica privatna ?

  • mph 08:58 26.marec 2015.

    Edino prav, se pa to redko zgodi pri nas. Če bi še tako resno obravnavali grobe kikse občasno vsaj npr. socialnih delavcev, pravosodja samega, psihiatrije, ki spušča morilce iz njihovih ustavnov ... ki tudi puščajo hude posledice, bi pa bilo prelepo.

  • Papaja Popi 09:36 26.marec 2015.

    Pravilna sodba, čeprav denar ne more vrniti zdravja.Samo denarna odškodnina pripomore, da se začnejo zavedati , da morajo tudi oni odgovarjati za svoja dejanja.

  • Papaja Popi 09:36 26.marec 2015.

    Pravilna sodba, čeprav denar ne more vrniti zdravja.Samo denarna odškodnina pripomore, da se začnejo zavedati , da morajo tudi oni odgovarjati za svoja dejanja.

  • marabunta 10:54 26.marec 2015.

    nekateri v belem si domišljajo, da so bogovi in da so nezmotljivi, skrajni čas je, da začnejo za svoje napake odgovarjati in da "žrtve" dobijo ustrezno odškodnino....i

  • Zorica Uzelac Kaurin 17:20 26.marec 2015.

    2000 evra u BOSNI carski ce nimas zavorovanja to je tamo in prevec pogosta operacija ali nima za srecat ni toliko vozickov kot v SLOVENIJI.Meni so lepo razlozili, zarad taksni komplikacij u casi se umiralo nosili vas na dusi pa ...prikaži več nimamo namen in je sve bilo narejeno BOGU hvala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.