Slovenija /slovenija/jaz-porocam
28 ogledov

Zasedla tri parkirna mesta za invalide

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • modrec 20:37 18.julij 2012.

    Ta parkirna mesta za invalide bi bilo potrebno ukinit. Že par mescov nisem vidu invalida v kakem trgovskem centru. pa tud če se bo invalid 20m dlje sprehodu do vhoda mu ne more škodvat!moti pa me način parkiranja, ...prikaži več to bi pa mogu pendrek tolčti po plečah.

  • aaarri 20:55 18.julij 2012.

    jaz vedno, če mi postane med vožnjo slabo, zapeljem do prvega šopingcentra ;)

  • maddog 07:25 19.julij 2012.

    ja ja slabo ji je blo..pa je mogla hitzro tečt v trgovino po novo oblekco..

  • sprehajalec 21:25 18.julij 2012.

    Dejstvo je, da je invalidskih parkirišč toliko, kot bi Slovenija šla skozi nekaj letno vojno in ne kao 10 dnevno. (Samo Nemčija je imela po 1. vojni 4 mil invalidov (brez udov), pa tudi druge države tam nekje. Po drugi ...prikaži več pa še več). V Sloveniji je nekdo pač prehladil v nekem trenutku kakšno ekspertko v vladni sliužbi, ki je iskala svojih pet minut slave. Posledica je množica parkirišč za invalide, ki pa so povečini, kadar pridem mimo prazni. Pretiravalo se je, kot pri vseh stvareh. Pohvalno, z parkirišči pod eno podmeno. Da bi bili v resnici tako bogata družba, kot smo se 20 let obnašali, da smo in da imamo v resnici toliko invalidov. Ne da si preko zvez priskrbiš nalepko.

  • zic 17:44 18.julij 2012.

    men grejo pa tele objave na živce, vse je nepreverjeno in kaj vi veste, če je bilo vozniku/voznici morda slabo ali kaj drugega!? tele fotografske tožibabe, bi jaz namakal v kletki v ljubljanico in to v fest umazano

  • sandriavd 14:24 07.avgust 2012.

    Slovenska Faušija, in kje je so še kakšni avti levo in desno, prostora je še za cel vozni park?? Lepo vas prosim, kakšne stvari se vse dogajajo po svetu in naši Sloveniji, ne pa en avto na invalidskem parkirnem mestu, ...prikaži več, dajte no,.... Avto pa je dober ja, samo fotografa je verjetno obsedla faušija!!!

  • wester62 19:58 18.julij 2012.

    mogoče pa si ti tudi eden od takih arogantnežev. poleg so bili kar nekaj parkirnih mest prosto. bila je čista aroganca.

  • Neja35 23:29 18.julij 2012.

    Modrec ti si idiot. Parkirna mesta so namenjena ljudem na INVALIDNEM VOZIČKU za kar rabi več prostora saj je voziček treba raztegniti in se na njega vsesti, oseba na invalidnem vozičku se ne more SPREHODITI....kot ti!!!! Sram te bodi upam ...prikaži več da boš enkrat sam pristal na invalidnem vozičku, mogoče bi takrat razumel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.