Slovenija
11108 ogledov

Zaskrbljujoči rezultati raziskave o covidu-19 in službah

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 15:14 20.november 2020.

    In kaj hocejo povedati? Aha,spet narod kriv. Hmmm,v DSO-jih obiskov ni,tam pa je najvec okuzenih. Da starostniki ne zurajo kje na skrivaj? Ma sterite se s temi anketami.

    • Avatar praufo
      praufo 17:56 20.november 2020.

      ja problem so asimptomatični, še večji problem je pa da se je treba ves čas testirat ... testi niso zanesljivi, po drugi strani se pa lahko večkrat okužiš ... to sploh ni virus, lahko pa spremenite literaturo kaj je to virus

  • nena5 16:54 20.november 2020.

    Ajej, naj povem, da je okuzenih veliko prodajalcev, po natancno 2 tednih morajo v sluzbo, ker ne dobijo niti minute vec bolniske. Kolegica s prebolelim kovidom komaj stoji na nogah...in niti edem ne dobi kriznega dodatka. In trgovinska zbornica bi ...prikaži več delo ob nedeljah...meni gre na bruhanje!!!

  • Avatar praufo
    praufo 17:54 20.november 2020.

    od doma se da popravit pralni stroj, avto še lažje, ker imamo robote in kamere, od doma lahko karkoli skuhamo, ker imamo najsodobnejše naprave , pečice , ki delujejo daljinsko ... vse se da od doma ... sam problem je, ...prikaži več ker smo še sto let ja japonci pa dvseto let za korejci ... no sej tipkat ni problem , ampak to bi lahko že prej delal ... spet prodaj bučk, dost jih mam doma

  • asmas1965 16:36 20.november 2020.

    sem zasebnik in smo bili spomladi ( 4delavci ) dva meseca doma,država mi je zavrnila pomoč ( razlog---2017 sem dva dni prepozno plačal prispevke namesto v petek sem v ponedeljek zamudil sem plačilno avizo za 5 minut) niti mi niso ...prikaži več odobrili plačila ddv z zamikom.Sedaj delamo na polno, malo smo prehlajeni pa bo že.doma ne bomo več

  • Avatar praufo
    praufo 18:00 20.november 2020.

    zdej je država spet nekaj izumila, 1/3 upokojencev , potem 150.000 javnih uslužbencev, mladina, brezposelnih, ... upam da vsi nehajo delat, da bomo samo še travo žrli, al pa pocrkal od lakote ... sistem je vezdržen in stroka je odrezana ...prikaži več in bluzite do konca ... ja zaostrite okrepe, kaj čakate

    • Avatar praufo
      praufo 22:02 20.november 2020.

      ti kar prnes, če maš kaj pametnega , po dva deci bo izdelek še bolj perfekten in še več odkritja o konkretnem stanju ... me pa zelo veseli, da se najdejo mojstri , ki jih vsebina ne zanima , to ...prikaži več je itak vse brez veze, važno, da ga skrnemo še ene pol litra, pa spat,... pa se nam jebe do konca ... škoda da ni še vač takih, pa naj gre vse v pm

    • Pikolo 14:11 21.november 2020.

      Lažnivc, če bi ga raje fafnil, samo povej

  • Gandolf 15:41 20.november 2020.

    Naredite se anketo zakaj hodijo v službo 1.Vodje neuradno grozijo zaposlenim ! 2.Ljudje so zapufani do vratu? 3.Zaradi nizkih plač si enostavno tega ne morejo privoščiti....

    • vzev 17:12 20.november 2020.

      4. Ljudem je že tečno čepeti samo doma in zato rajši gredo delat v podjetje namesto, da bi delali od doma. Tam se vsaj lahko malo družijo s sodelavci.

    • Pikolo 14:11 21.november 2020.

      Od doma se lahko samo drka kurac

  • jjjaaannneeezzz 22:53 20.november 2020.

    Lahko bi se organizirali in delali bolj zaščiteni. Pri nas je obvezna malica od 12.30 do 13.00 za vse. In vsi smo pol ure nagneteni v jedilnici. Toliko o prilagodljivosti delovnih procesov.

  • ode 17:23 20.november 2020.

    Tisti, ki bi morali biti v službi so pa lepo doma v prostovoljni karanteni, ležijo na kavču in gledajo tv ali fušajo itd, ker se pretvarjajo, da imajo bolezenske znake ali pa, da so bili v stiku z okuženim.

  • si_rob 18:19 21.november 2020.

    Vsi v državnih službah bi lahko delali od doma.

  • Avatar vec
    vec 08:49 22.november 2020.

    Še več je folka, sploh mularije, po 10 jih je na kupu, brez mask, ne držijo razdalje, samo vpijejo en čez druzga ter predvsem zvočnik z balkan muziko. Drugo so pa razno razni bifejčki in barčki, ki še vedno na ...prikaži več na veliko za zaprtimi vrati strežejo stalne stranke, reku znanc prid na pivo, delajo od 7-9 zjutraj samo potrki na vrata in si not. Ma za na šiht ne ustanem ob 6 pa bi za v gostilno :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.