Slovenija
16 ogledov

Zastonj parkiranja bo še manj

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vico 17:49 24.oktober 2013.

    sivka j...si mater

  • vico 17:50 24.oktober 2013.

    ce te nikol vec ne vidmo tok bolj. ne krad nam zrak kreten

  • vico 17:51 24.oktober 2013.

    navadn cepec si ocean

  • vico 17:52 24.oktober 2013.

    svaka cast tipi topi

  • vico 17:53 24.oktober 2013.

    lejte ne se prtozevat pa se raj sprjaznte spostujte red u prestolnici kot mnogi drugi

  • Oxxo 19:26 24.oktober 2013.

    tipi-topiobstaja beseda za take, kot je Norma Kennedy... pa je ne bom napisal.Po moje ji ni jasno tudi to, kar si napisal ti!

  • sivka 20:08 24.oktober 2013.

    revček, smiliš se mi

  • puys 13:24 24.oktober 2013.

    Zoki nonstop zateguje svoje občane in nobenih protestov. V MB je samo radarje postavil in je letel po vseh štirih. Ovce?

  • Norma Kennedy 08:14 24.oktober 2013.

    Piše na Tivoli tabli, plačljivo parkiranje do 20.00, vendar sem odšla iz parkirišča kasneje, pa sem ravno tako morala poravnati parkirnino. Kar se mi zdi zanimivo, da je to čisto zavajanje ljudi. To se pravi, vse table v mestu, kjer ...prikaži več piše, do kdaj je plačljivo parkirišče, so za čisto brezveze, pa ti redar kadarkoli lahko napiše kazen?????

  • Oxxo 09:17 24.oktober 2013.

    @ocean A si ti kdaj potoval kam dlje, kot do svojega vrta? Si bil v kakšni prestolnici sosednjih držav? Tudi tam je parkirna ura na vsakem koraku... in (ne boš verjel - je pa res) tudi tam poznajo odvoz s ...prikaži več "pakjom" in lisičenje...Želeli smo demokracijo in Evropo - dobilo smo! To kar smo želeli!Ti pa kar lepo moli... zagotovo bo bolje... molitev je 100% tisto, kar bo Slovenijo popeljalo v boljši jutri.... N O T !

  • MZupan 09:35 24.oktober 2013.

    OxxoJaz sem šel po par prestolnicah. Kolega je dobil npr. kazen za napačno parkiranje na Dunaju celih 20€, v Ljubljani pa je to 190€ . Seveda. Demokracija:)

  • tipi-topi 09:52 24.oktober 2013.

    Jaz vsak dan parkiram v tivoliju popoldan. Parkirišče zapustim ob 22:30 in parkirnino mi računajo do 20:00. Od 20:00 do 22:30 pa imam zastonj. In kaj je tebi tuki zavajanje?Drugače pa podpiram mesečne.

  • Oxxo 10:28 24.oktober 2013.

    MZupan Ti bi 20 eur + polovičko v 8 dneh... = toliko pa stane že parkirnina... ha ha ha Moraš upoštevati, da smo Slovenci dejansko Balkanci v EU. Na to si pozabil.Sicer pa ne napihuj zadeve in ...prikaži več ne piši na pamet. Ne vem, kje si našel teh 190 eur???? Mislim da je kazen 40 eur oz. 80 eur takrat, ko človek res butasto parkira (npr. prehod za pešce).

  • sivka 12:16 24.oktober 2013.

    rabijo denar za nove klopce ob Poti spom.intov. Stare klopce odkupim. Prosim Zoki prodaj mi jih.

  • MZupan 13:15 24.oktober 2013.

    Ne jaz. Oni so si izborili 18€ (znižano iz 20€), če smo že pri tem. In ni polovičk tam, ker niso potrebne. 190€ je kazni, če pakriraš slučajno tam, kjer je kolesarska steza oz. kjer je MIŠLJENA kolesarska steza. ...prikaži več (Npr. tam kjer je včeraj ni bilo, danes pa je.) Če smo že pri tem. Btw... Kaj si ti Opankoviću? Jurček ali Damjanček?

  • vico 17:49 24.oktober 2013.

    pusi k...pujs

  • Oxxo 14:59 24.oktober 2013.

    MZupan sem 100% Slovenenc. Slovenskih staršev in starih staršev... In spet se zgovarjaš, ko sem te dobil na laži - al si star al pa butast na kvadrat?!In spet trosiš neresnice - kazen ni 190 eur (zato ...prikaži več ne nabijaj v prazno) ampak 80 eur.In PRAV je, da jo dobi tak kot si ti, ki parkira vsepovprek, ker želi svojo (leno) rit pripeljati 2 m do vhoda.Sicer pa sem bivši Ljubljančan. Zokija ste izvolili Ljubljančani. saj se ni izvolil sam!Kaj zdaj ropotate???? Bi raje videli lopova Janeza Janšo v mestni hiš?

  • ocean 08:25 24.oktober 2013.

    Ljubljana je prestolnica in v njo moramo prihajati v zdravstvene ustanove, sodišča in v druge upravne stavbe. Prav zato zahtevam, da se vse te ustanove preselijo na pereferijo, kjer bo urejeno parkiranje tako, da ne bo plačljivo. Uzakonili smo parazite, ...prikaži več ki se razraščajo. Včasih smo izvajali splošno deratizacijo. Gospodje imejte centre mest le za sebe in sami sebi zaračunavajte parkirnino. Obljubim, da se vas bom izogibal kot hudič križa... Brezčutni sadizem preveja ljudi na položajih. Molimo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.