Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
19638 ogledov

Zato bom delal gnečo na cesti

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 07:37 16.september 2023.

    Žalostna resnica ! In potem pravijo zakaj se ne vozimo z javnim prevozom !

  • Avatar jezeran
    jezeran 07:46 16.september 2023.

    Javni prevoz je v k...u, že med delovnim tednom ne moreš priti pravočasno v službo, drugo je pa tako ali tako utopija. Najbolje da vse skupaj ukinejo in dajo na železnice vse kamione.

    • Avatar Garancija
      Garancija 10:31 16.september 2023.

      Rešitev je samo dodaten krog okrog ljubljane,tudi tretji pas je brez veze,zato ker smo pač tranzitna država

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:22 16.september 2023.

    Država vas s cenami spodbuja da boste več doma,ker mi kot turisti smo dobrodošli le, če ni tujcev,za reševanje gospodarstva

  • Rokomavh 12:53 16.september 2023.

    Se bodo SŽ odzvale na zapis. Verjetno v stilu, ja se bomo potrudili in bomo to v bodoče poskušali upoštevati, potem bo spet preteklo toliko časa kot ga je od Marije Terezije, da se bo res kaj spremenilo.

    • zdrej 08:49 21.september 2023.

      Verjetno ne, ker niti sporočil, ki jim jih pošljemo ne preberjo in če odgovorijo je to bolj pavšalen/predpripravljen odgovor.

  • Kmodri 11:25 16.september 2023.

    Javni prevoz je poden od podna! Nobene usklajenosti med železnico in avtobusi!

  • Soljatar 11:29 16.september 2023.

    doma bodte pa je...

  • Idioti 13:22 16.september 2023.

    Vlaki od Ventimilije do Genove so za kolesa brezplačni . Razdalja 100km ob kompletni Liturgijski obali , podaljšeku Francoske rivjere !

    • Idioti 13:24 16.september 2023.

      Pardon, 150 km !

    • Grof 14:38 16.september 2023.

      Má kaki, 150, Fajonka hrdí, da je Ligursko obalo v celoti prevozila na štangi Matjaža Nemca, ta pa še nikoli ni slišal za Ligurijo, trdi, če bi, bi jonimel kar v zadnjem žepu, ..

  • Soljatar 11:32 16.september 2023.

    da je javni prevoz v kurcu je samo izgovor...če bi ljudje pritiskali, ampak res pritiskali z vso silo, bi so to uredilo, bi se...glavo stavim...če je treba se postreli te, ki zavirojo razvoj in gremo dalje...

    • PPiikkaa 09:00 17.september 2023.

      Kot občan in državljan, lahko pritiskaš le na volitvah! Dokler voliš levičarje, ki imajo polna usta socializma in pravičnosti, ne prideš nikamor.

  • rd2dmk2 10:40 16.september 2023.

    ok janez (in micka) verjetno si pozabil povedat, da si sabo vzel šotor in zastonj kampiral v nekem grmovju, v nahrbtniku pa imel poli salamo in par žemelj. a da ne ?! da si spal v hotelu !!. ja no ...prikaži več potem pa bodi turist kot se šika in daj zaslužek tudi lokalnim ponudnikom športnih aktivnosti. al pa pejd s kolesom od doma. meni greste kolesarji zelo na živce. nobene omejitve ne poznate, po naravi križem kražem in počez, po cestah pa kot mladi junci po pašnikih. in potem še bicikil na sedež na vlak

  • Idioti 13:19 16.september 2023.

    Bojo , bojo , kot mene v KP varnostnik ni pustil v avlo s kolesom vrednim več kot njegov avto . Razloga nisem nikakor pogruntal , mogoče , ker imajo gumijasta tla. Apropo , v Milanu , kjer je vse ...prikaži veče v marmorju pa lahko , sicer ne dovolijo vožnje , čeprav so mi jo - hojo s sedenjem štangi- ker se mi je drugače zaradi teže zadaj , kolo samo dvigovalo , kar sem tudi pokazal policistu.Pritožil sem se na SŽ sam brez odziva na sam problem . Samo bla bla bla . Dirkalci ne nosimo seboj 10kg težke ketne !

    • Idioti 13:26 16.september 2023.

      Isti marmor je tudi v Benetkah , Mestrah , Genovi , Veroni in na kraju tudi v Ljubljani ! Sam kurčevska KP postaja in njen polivinilast podn je izjema !

    • matyazg 18:54 16.september 2023.

      Verjetno istega varnostnika v KP sem spomnil na otroške vozičke, ki jih tudi vozijo po avli. Na to ni imel odgovora in sem lepo šel (ne peljal) mimo njega.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:29 16.september 2023.

    Ne jamraj Janez (mišljeno kot slehernik, ne avtor), ni ti treba potovati na drug konec Slovenije, da bi se vozil s svojim kolesom, poleg tega imaš na Ptuju brezplačno izposojo koles "Pecikel"...

    • matermila 09:25 16.september 2023.

      Po tvoji logiki tudi ni treba na dopust kamorkoli, saj lahko rit namakaš kar doma v Ljubljanico al Savo. Ljudje pač hočejo malo okrog. Kar pa se koles tiče v Ptuju, pa se strinjam.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 11:00 16.september 2023.

      Greš pač tja kjer je zate najlaže, če si zarukan in ti dela preglavice vozni red pa ostan v Ljubljan...;)

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 16:28 16.september 2023.

      lu.ckyss ............Kdo za vraga si ti , da boš drugim predpisoval , kaj naj počnejo v prostem času. Vsak pač počne to kar ga veseli in ta članek o železnici in o njenih pomankljivostih je čisto na mestu in tudi ...prikaži večdi zelo dobrodošel v današnjem času , za razliko od tvojega ciničnega komentiranja

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 17:22 16.september 2023.

      In koji si ti kurac, da boš meni sufliral kaj in kako naj komentiram... Članek je jamranje in pretiravanje, imamo dovolj resnih zadev za kritiziranje, ne pa da berem od novinarja razglabljanje da bo treba s taksijem, da ne bo ...prikaži večne bo šla mularija pol ure prepozno spat.. To je pač preseravanje, ki ga imam pravico ustrezno komentirati..Ti pa si zamenjaj avatar, če že napadaš komentatorje...V mojem je kuža, jaz pa lajam ...he-he..

    • zdrej 08:54 21.september 2023.

      Lucky, verjetno si mestna srajca zato ne razumeš bistva napisanega. Kako naj kdo iz Ptuja recimo uporablja javni prevoz, ko pa dejansko ni uporaben. Bolj greš na periferijo, bolj je vse skupaj neuporabno. Sicer pa kolesariš zato da nekaj vidiš, ...prikaži več da se razmigaš da nekaj spoznaš ali vidiš.

    • zdrej 08:54 21.september 2023.

      Skratka sam bi večkrat uporabil javni prevoz, pa je tako neuporaben, da ostajam pri avtomobilu. Zato ker praktično gledano moram ostati pri avtomobilu. Na dvorišču pa so obvezno štirje parkirani. In ja, tisti, ki ste v mestu, tega verjetno ne boste razumeli.

    • h4ck3r 09:07 21.september 2023.

      Javni prevoz je mogoče in res samo mogoče uporaben v ljubljani ali pa če stanuješ ob celotni liniji avtobusa brez prestopa in imaš "urnik", ki sovpada z voznim redom. Ves ostali javni promet je pa še najbolj uporaben za upokojence, ...prikaži več tedenske migrante in pa šolarje ter proizvodne delavce. Vsi ki imajo felksibilen delovni čas ali začenjajo malo kasneje, so pa prisiljeni uporabiti lasten prevoz.

  • miha3 06:41 02.oktober 2023.

    Delal bom tako gužvo s svojim 20 let starim dizlom, da bo kar ojoj. Ne morejo me prisiliti, da sem na vlaku vsak dan 2 uri več v tranzitu. Ne, to ni normalno. Če bi vlak od Maribora do Ljubljane ...prikaži več potreboval 55 minut, bi bilo ok, potem bi resno razmislil tudi o tem. In seveda od Celja do Ljubljane 30 minut. Ne pa fucking skoraj 2 uri od Celja do Ljubljane. Ste zmešani? Od časov Marije Terezije do danes se je čas vožnje z vlakom zmanjšal za fu***ng 10 minut. To je absurdno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.