Slovenija
28481 ogledov

Poginule kužke in mačke se predela v živalsko moko, ali pa ...

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pravičnik77 14:30 08.januar 2023.

    svet je popolnoma zblaznel.

    • vzev 14:53 08.januar 2023.

      Točno tako. Žival se zakolje in je. Pse pa tako po navadi daš uspavati in potem oni poskrbijo za njega. Ne pa pokopališče za živali. Potem še pa kdo pričakuje, da bo za to skrbela občina in zapravljala denar.

    • albert 22:26 08.januar 2023.

      Te tvoje živalce, ki jih kolješ in ješ uživajo tudi antibiotike in tudi to mokco, ki nastane od mletja trupel.

    • vzev 16:52 09.januar 2023.

      *se opravičujem. Nisem mislil napisati, zakolje, temveč zakoplje.

  • Svobodnež 14:56 08.januar 2023.

    Resje, kot piše pravičnik77. Ljudje so popolnoma "poblesavili". Mogoče ni neumestno naslednje vprašanje: Se bo na primer poginulega psa od predsednika vlade ali države pokopalo z državniškimi častmi? Sem ljubitelj živali, imeli smo kar nekaj psov in mačk pri hiši ...prikaži več in z veseljem smo se ukvarjali z njimi. Ampak nobenemu od domačih ni prišlo na misel, da bi živali obravnavali kot svoje otroke, kar je danes že precej prisotno. In seveda smo žalovali ob izgubi ljubljenčkov, v mejah zdravega razuma.

    • alen04 17:36 08.januar 2023.

      SE povsem strinjam, da meja mora biti ajsno začrtana. V tem primeru sam skrbnik živali izrazi željo in jo na koncu tudi plača. Ne razumem, čemu negativizem, saj konec, koncev nihče od vas ne prispeva k upepelitvi, pokopu...itd. Vsak naj ...prikaži več po svoje naredi kakor misli, da je prav in mir.

    • optimist11 07:45 09.januar 2023.

      Alen, ta denar naj nakažejo v dobrodelne namene. Živali je stalno več in od zadaj je močna industrija ki vse to podpira.

    • alen04 05:31 10.januar 2023.

      Optimist, tvoje mnenje vsekakor šteje in to zelo. Ko imaš 1x kosmatinca je življenje povsem drugačno, svet je spremenjen. Slovenci smo znani po dobrodelnosti, pa četudi je to skoraj zadnji €, na kar sem zelo ponosen.

    • alen04 05:34 10.januar 2023.

      Redno darujemo za otroke z redkimi boleznimi, babici, ki je ostala sama z vnukom v razpadajoči hiški...tega je precej, žal. Kakor tudi društvu in zavetišču, četudi je prispevek skromen je občutek zelo dober. Vesel sem, da nas je precej, ki ...prikaži veči tako razmišljamo kakor ti. Vse dobro ti želim.

    • optimist11 09:49 10.januar 2023.

      Alen o4 - sami smo imeli 3 pse. Zadnjega sem dal evtanazirati Oktobra lani. Kot pri vsakem, so mi tekle solze ko sem ga na koncu držal v naročju. Ampak sem ga pustil po evtanaziji tam. Stalno mi gre po ...prikaži več glavi, da nismo pravični. Živalim nudimo vso ugodje, joćemo za njimi, ne ganejo (dovolj) pa nas stiske ljudi. Tudi sam darujem po svojih močeh.

    • alen04 17:58 11.januar 2023.

      Zelo lepo od vas, da ste eden izmed teh, ji darujemo. V danem trenutku se vsak po svoje odloči. Pri prvem psu sem se odločil, da je tam ostal, kar mi bo vedno žal.

    • alen04 17:59 11.januar 2023.

      Optimist, v kolikor me)/nas stiske ljudi, takšne ali drugačne ne bi ganile, tudi pomagali ne bi, tako ali drugače.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 18:24 08.januar 2023.

    V ZDA že obstaja možnost, da ti pokojnika (človeka) predelajo v kompost, ki ga potem poljubno uporabiš. Na ta način je marsikdo prvič in zadnjič v življenju koristen, če si dovolimo malo črnega humorja....In v določenih krogih se že pojavljajo ...prikaži večo razmišljanja, da je kremiranje človeških trupel energetsko potratno in sicer zaradi porabljenega štroma in "stran vrženih proteinov"..Od tu do kuhinjske mize je le še korak, ovce pa bodo itak na vse pristale...Brave New World

  • Toma 17:12 08.januar 2023.

    Dobro, da je (še vedno) odprta možnost, da svojega ljubljenčka sami pokopljemo, kot sem ga sam. Četudi je že tri leta od tega, mi sedaj, ko to pišem tečejo solze!

    • Toma 18:11 25.februar 2024.

      Pojutršnjem bo štiri leta, pa mi ni nič lažje!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:40 08.januar 2023.

    Ne vem iz kakšnega razloga ne bi mogla lastnik in njegova živali imeti istega zadnjega prebivališča. Vse več ljudi ima hišne ljubljenčke, ki so v bistvu tudi njihovi družinski člani. Kaj je žara živali kaj dosti drugačna od človekove? Kako ...prikaži več smo na nekaterih podroćjih nazadnjaški.

  • Avatar NickMason
    NickMason 16:16 08.januar 2023.

    Samo mastno jim zaračunajte to bedarijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.