Magazin /magazin/vip
5065 ogledov

Zato princesa Diana v tem avtu ni mogla preživeti

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 03:22 03.junij 2017.

    Kaj se vtikaš v varnostne teme , ko pojma nimaš.Jaz sem npr. srećčal princezo Ano na križišču Vilharjeve in Šmartinske in je trajalo 5 sek , predno mi je registrator obrazov povedal , kdo je ona . Pa sem se ...prikaži večse tako presenetil , da se mi je nasmejala in mi pomahala !

  • Žurnalček 03:27 03.junij 2017.

    Evo dokaza , jaz sem jih samo enkrat poslal v PM !

  • Majazmaja 10:08 02.junij 2017.

    ''36-letno princeso so v mercedesu peljali na ogled Pariza'' -> Res? Sredi noči? Je to najnovejša topoumna ugotovitev K. D. in Žurnala24?

  • Žurnalček 03:16 03.junij 2017.

    Pejte v kurac ,a moram res pol ure čakati da se vam odvrtijo vse reklame in slika umiri PVM !

  • LukaMB 14:50 02.junij 2017.

    Princesa Diana je bila ubita s strani mi6, ker se je pač dol dajala z bogatim Arabcem. To je sramotilo impotentno kraljevo družino in predvsem njenega moža, ki si ga je pomoje metal na roke in spermo doniral in so ...prikaži več ji potem to umetno vstavili v jajčece.

  • Žurnalček 03:16 03.junij 2017.

    Pejte v kurac ,a moram res pol ure čakati da se vam odvrtijo vse reklame in slika umiri PVM !

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 14:21 02.junij 2017.

    Anede! Tudi meni se zdi prav smešno, da so ubogo punčko fjakali gor & dol po Parizu, ko se pa tam po 22. ali največ po 23. uri dogaja AMA BAŠ NIŠTA. Sm-pa-ke naletiš na kakšnega Albančka, ki prodaja ves ...prikaži več postan in pocast sladoled, drugače pa - smrt od dolgcajta v tem kao svetskem mestu!!!Pejte vsi minusarji čist lepo u Pi...neto ili možda još južnije ... pa tudi tja ne sodite, ker so vas Hrvati že od pamtiveka intelektualno scat peljal!

  • Žurnalček 03:19 03.junij 2017.

    Da, naj te spomnim , da je Putin obiskal Magistrat ob 23.00 in da nobeden razen Župana ni vedel da pride ! Je pač najbolj varno in poceni !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.