Magazin /magazin/vip
85861 ogledov

Naš slavni par prestal težke čase, sedaj se je razšel

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:12 16.september 2022.

    WTF?!!! Kdo so to in zakaj so znani?!!! Teli naši novinarji samo dokazujejo,da imajo IQ sobne temperature!!!

    • Boschtjan Zupanchich 08:06 16.september 2022.

      Ali so sami že tako Pokvarjeno Zlobni, da so jim tile dvojni smrdljivci všeč, ali pa imajo tako Hudo Pomanjkanje Novic, da že ne vedo več o čem bi še pisarili, in jim je zato preveč dolgčas. Drugih vzrokov za ...prikaži več te zblojene blodnje o teh Zlobnih Mrtvih dušah pa jaz ne vidim.

    • Boschtjan Zupanchich 08:08 16.september 2022.

      Ja, saj je Logično, da viši I.q. niti ne morejo imeti, če pa niti tega ne vedo kam spada kateri spolni ud, in imajo potem take zlobne spolne iztirjence za nebolane ali celo za normalne ljudi. Očitno tudi sami niso ...prikaži večso kaj dosti manj Bolani ... če sploh .

    • vseimam 08:43 16.september 2022.

      Zakaj vseskozi reklamirate geje....

    • Boschtjan Zupanchich 11:17 16.september 2022.

      "vsenimam" : Samo zato, ker So Zlobni !!! ! !!! Zdaj je pa samo še vprašanje Koliko so Zlobni : Ali so toliko Zlobni kot tile spolni iztirjenci (istospolni iztirjenci) , ali pa so malo manj zlobni, vendar pa žal ...prikaži več še vedno Precej Preveč !!! ! !!!

    • maximilian97 23:26 29.september 2022.

      Boschtjan Al pa si ti kreten..jp bomo kr s to teorijo sli. Makes most sense.

  • Boschtjan Zupanchich 08:09 16.september 2022.

    A že cenzurirate ? Vam smrdi svoboda govora ?

    • Boschtjan Zupanchich 08:23 16.september 2022.

      Namesto, da bi objavili članek, kako se te duševne bolnike da uspešno ozdraviti v Sibiriji, z po enoletnimi tretmaji in možnostmi ponovitev, v kolikor v prvič terapija ne uspe .... jim pa še celo takšnole reklamo delajo, ... kot ta avtor Ir.K. ...

    • maximilian97 23:23 29.september 2022.

      Conversion therapies do not work and there is nothing wrong with being gay. Just shut up.

  • Mkovac22 12:07 16.september 2022.

    Morda bi bil čas, da si najde dobro ženo in z njo zgradi varen dom zanju in za njune otroke.

  • Vasilij Vasquez 22:42 16.september 2022.

    Enga je preveč anus bolel in je vrgel pusko v koruzo.

  • Fulmmer 09:26 22.september 2022.

    Pa sta spet dve ritki frej.....

  • maximilian97 23:21 29.september 2022.

    Tisti ko so ti pisali da si kurba, majo prav. Ti si meni pisal pa se tud hotel dobit z mano Aprila, jest sem pa to tvojemu povedu in itak da te ni vec hotel🤣

  • apokalipso 11:20 17.september 2022.

    NA KOZLANJE MI GRE !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.