Pod streho /pod-streho/nepremicnine
13612 ogledov

Zato se mladi na razpis za stanovanja Novo Brdo ne bodo prijavili

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar F16
    F16 16:35 02.marec 2022.

    Dokler bo kartel med "glavnimi nedotakljivimi" nepremičninskimi agencijami in državo oz MOL, lahko pozabite na normalne cene. Vsi ti gospodje v en glas: "Razmere na trgu." Ki jih seveda pridno sami napihujejo. Ljudje pac hitro pozabimo na neko moralno mejo. ...prikaži več Sicer se pa cene "bognedaj" lahko spremenijo z enim potresom ali v zadnjem casu popularno raketo. In vemo, da imamo ves "nadstandard" v resnici podstandard. Vse se obrača. Danes lupijo eni, jutri jih bomo mi.

  • Katlyn_Evans 10:01 02.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • sandi76 08:56 02.marec 2022.

    Tudi država počasi prihaja do tega, da bo z najemninami potrebno pokriti vsaj vse stroške, če ne že dobičkov. Realnost, ki prihaja !

  • rd2dmk2 09:21 02.marec 2022.

    le zakaj bi državna stanovanja bila cenejš ? zakaj neki le ? kdo pa ima stanovanja v ljubljani ? mal se zamislite ? ste mogoče pozabili, ko so poslanci dobili stanovanje v uporabo pa so kaj naredili z njim ? ...prikaži več oddajlai so ga. kdo ima največ stanovanj v ljubljani za oddajat ? in čemu bi sebi srali v skledo ? če zna država dat subvencije firmam preko zavoda za zaposlovanje, pa naj subvencionira še taka stanovanja. pika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.