Zdravje
1685 ogledov

Zato so čakalne dobe predolge in prek dopustne meje

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:59 29.november 2017.

    Čakalne dobe so predolge zaradi nesposobnosti ministrstva ,ki pa je del sistema korupcije vladajoče garniture ! Ni važno kaj znaš ,samo da si naš !

  • Jana Bejba 21:09 29.november 2017.

    Žurnal24, opažam slovnične napake, na tej novici, se zgodi, se dogaja, ko hitiš pisati... V teh stavkih: Ukrepi bez prave analize, beseda bez je brez prave analize... Drug stavek: ... ugotavljajo v reviziji. "T e so v posameznih bolnišnicah za ...prikaži veča nekatere posege pri nemalignih obolenjih znašale tudi do dve leti." [beseda T e --> Te]

  • Jana Bejba 21:03 29.november 2017.

    Ko sm pa to prebrala,tukaj lahko rečem, zelo lepa predstavitev poročila in lepo razloženo, v čem se gre. :) Presenečena sem to od Računskega sodišča. To mi je všeč, ko pove, kje, kaj manjka, vzrok zakaj.. To je pač šalabajzersko ...prikaži večo delo ministrstva. Se opravičujem za grd izraz. Zatika se pri financah, kjer nekaj blokira, tam se vse začne.. zato se ti problemi poznajo povsod. V zdravstvu, v šolah, pri plačah, pri pokojnini itd. Ko sem to poslušala na predavanju od koordinatorja za duševno zdravje.

    • Jana Bejba 21:10 29.november 2017.

      Klikneš na podčrtano besedo revizija, tam prebrala poročilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.