Slovenija /slovenija/crna-kronika
46351 ogledov

Zavarovalnica nizkotno nad nogometaša brez roke

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 08:37 30.maj 2023.

    Zavarovalnica bo vedno naredila v svojo korist. Drobni tisk tudi, če ga bereš ne razumeš popolnoma, pa kljub vsemu, še vedno biti bolje zavarovan kot ne, drži?

    • kapibara 15:52 30.maj 2023.

      Drćži za tistega ki ima to "srečo" da koristi zavarovanje in ga dobi 100% izplačanega.. To je pa kolki % ???

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 11:04 30.maj 2023.

    Z zavarovalnico sem se preklal 7 let in če ne bi imel res dobrega advokata , bi me nategnili kot staro gumico , pa še vedno sem bil ob 20% odškodnine , ker mi niso priznali da 100% nisem kriv ...prikaži več , toda advokat je rekel , da se še lahko zgodi , da sodnik odloči , da sem vse kriv, kar je seveda daleč od resnice. Dejstvo je , da te bo zavarovalnica nategnila in zavlačevala kar se le da.

  • jakec1575 08:02 30.maj 2023.

    Ze pred casom sem prekinil vse vezi s to zavarovalnico. Cimprej jo zapustite tudi vi. Ne izplacuje. Postopki odobritve so casovno dolgi. Od_ebite jih cimprej.

    • Avatar Leon
      Leon 08:43 30.maj 2023.

      Vse zavarovalnice so enake ! Vzameš ali pustiš .

  • atamama 13:24 30.maj 2023.

    Že videno in občuteno s trani zavarovalnice. Starejša ženska, 84 let se je zaletela v drevo, ker se je umikala motoristu(nikdar izsledn...). Poškodba nog, roke. Iz zavarovanja AO+ so ponudili 1200E odškodnine. Zadevo smo predali odvetniku, prejeli kot akontacijo 18000E ...prikaži več in za ostalo se še tožimo. Zavarovalnica pravi da se bo pritoževala dokler oškodovanka ne umre. In kdo je tu human? Zavarovalnica? Ne oni delajo zase. Ampak sodišče, tu se vidi nehumanost, maksimalno zavlačujejo z obravnavami!!!

  • johan 12:53 30.maj 2023.

    Zavarovalnice in zavarovanje so čisti nateg. Nič nisem zavarovan in nimam zavarovanega. Če se kaj zgodi, plačam takrat.

  • Avatar Jud_Süß
    Jud_Süß 07:56 30.maj 2023.

    Krivi so židi

    • martin282 08:56 30.maj 2023.

      vse finančne institucije ter svetovne korporacije in večja podjetja upravljajo židi! Za žide pa vemo kakšni gospodarji so in kakšne vojne in lakoto po svetu povzročajo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.